niedziela , 16 czerwiec 2024

Yorki w Alfa Centrum Gdańsk!

yorkiSerdecznie zapraszamy na ósmą już edycję święta psów rasy Yorkshire terrier, ich właścicieli oraz miłośników.
1 października Alfa Centrum w Gdańsku zamieni się w prawdziwy raj dla miłośników tej rasy. Na pasażu czekać będzie wiele atrakcji.

Główną atrakcją będzie konkurs dla Yorków w trzech kategoriach: na najpiękniejszego, najmądrzejszego i najmodniejszego pieska. Sporo emocji budzą także konkursy na MISS i MISTERA całego pokazu i na najpiękniejszego szczeniaczka rasy Yorkshire Terier. Na scenie odbędą się także prezentacje szkolenia pieska, pokaz psiej mody oraz modnych akcesoriów, bezpłatne konsultacje dotyczące wyżywienia piesków i ich pielęgnacji. Dodatkowo dla właścicieli i miłośników tej rasy przygotowaliśmy zabawy z nagrodami.

Ponadto w godzinach 13.00-18.00 będą czynne stoiska sprzedażowe i konsultacyjne oraz kącik malowania dziecięcych buziek. W tym dniu Klienci skorzystać z porad weterynarza oraz zaczipować swojego pupila (20 pierwszych psów- bezpłatnie). Schronisko „Promyk” umożliwi na miejscu adopcję pieska z ich placówki. Zapraszamy w tym dniu także do odwiedzenia stanowiska pielęgnacyjnego po porady groomerskie i pielęgnacyjne.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie:

Zgłoszenie do konkursu powinno zawierać imię i nazwisko właściciela, nr tel., adres e-mail, imię i płeć Yorka, skan książeczki zdrowia psa (tylko w przypadku zgłaszania szczeniaków). Zgłoszenia należy przesyłać na adres york.gda@studio2.pl do dnia 29 września do godz. 18.00. Decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w konkursie jest bezpłatny.

Regulamin konkursu oraz szczegóły nt. akcji znajdują się na naszej stronie internetowej www.alfacentrum.pl oraz w Punkcie Informacyjnym Alfa Centrum w Gdańsku.

Serdecznie zapraszamy!

About Kasia

Zobacz również

50-te Urodziny Zaspy

Zapraszamy wszystkich mieszkańców oraz gości na uroczyste obchody 50-lecia Zaspy, które odbędą się w dniach …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisement