poniedziałek , 12 Kwiecień 2021
previous arrow
next arrow
Slider
fot. Mercedes-Benz Witman

Z psem do galerii handlowej i salonu samochodowego?

Nasza mentalność się zmienia i stajemy się coraz bardziej świadomi. Pies nie jest już tylko psem, ale przyjacielem i towarzyszem życia. Tym bardziej cieszą zmiany, które wprowadziła m.in. Galeria Bałtycka i gdański diler Mercedesa, firma Witman.

Mercedes-Benz Witman
Mercedes-Benz Witman

O psach pozostawianych w samochodzie w upale donoszono tego lata wielokrotnie. Nasi Czytelnicy pytali co zrobić, kiedy dostrzegą psa zamkniętego w nagrzanym aucie. Na te pytania odpowiadaliśmy wraz ze Strażą Miejską w Gdańsku, o czym można przeczytać TUTAJ.

Tragedie z udziałem psów okazały się być bodźcem do działania m.in. dla gdańskich przedsiębiorców. Pierwszym salonem samochodowym w Trójmieście, który zaprasza swoich klientów wraz ze swoimi pupilami jest Mercedes-Benz Witman. – Staramy się być prekursorami nowych rozwiązań. Przykre doniesienia o tym, że ludzie zapominają często o swoich czworonożnych przyjaciołach sprawiły, że otwieramy drzwi salonu także dla psów naszych klientów i gości – informuje Paweł Stefaniak, Dyrektor Handlowy Mercedes-Benz Witman. Na drzwiach salonu od pewnego czasu gości szyld z wizerunkiem psa „odhaczonym” na zielono.
To naprawdę fantastyczna inicjatywa. Niby drobiazg, ale niezwykle miły! – mówi nam jedna z klientek gdańskiego dilera.

fot. Agencja Gazeta
fot. Agencja Gazeta

Podobna sytuacja ma miejsce w Galerii Bałtyckiej. Od pewnego czasu na drzwiach wejściowych widnieje napis: Nie zostawiaj psa samego, weź go ze sobą do galerii. Klienci z tej możliwości chętnie korzystają, bowiem coraz częściej można spotkać w Galerii Bałtyckiej osoby, poruszającej się po niej w towarzystwie swoich pupili.

 

Dodajmy, że zarówno w salonie Mercedes-Benz Witman jak i Galerii Bałtyckiej akcja jest CAŁOROCZNA.

 

Zobacz również

Pączek za zakupy w Galerii Zaspa

Już niebawem najpyszniejszy dzień w roku, którego głównym bohaterem jest pączek. Z dżemem, marmoladą, budyniem, …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *