sobota , 15 czerwiec 2024
fot. Dermika

Zadbaj o swojego faceta!

fot. Dermika
fot. Dermika
Seksowny mężczyzna to zadbany mężczyzna. Potwierdzi to każdy, dla kogo jego odbicie w lustrze ma jakiekolwiek znaczenie. A zaprzeczy tylko ten, któremu się zwyczajnie nie chce!

W dobie aplikacji Endomondo, runningowego szaleństwa, kultu ciała i ducha, a przy tym zachowania maksimum męskości, wygląd skóry twarzy jest tak samo ważny jak rozwinięty triceps czy wyrzeźbiony brzuch.

Oczywiście nie namawiamy do robienia pilingów trzy razy w tygodniu czy depilowania brwi (sic!), ale podstawowa pielęgnacja twarzy dobrymi kosmetykami to 'must have’ na liście codziennych zadań każdego mężczyzny. Tak samo ważna jak trening, zbilansowana dieta czy… regularny seks!

A teraz kilka zdań skierowanych do Facetów…

Teraz pewnie zastanawiasz się, co znaczy tajemnicze hasło „podstawowa pielęgnacja”? Otóż dobra wiadomość jest taka, że to niewiele ponad to, co z pewnością już robisz. Żeby było prościej, krótka instrukcja: budzisz się, bierzesz prysznic. Potem się golisz i po goleniu używasz specjalnego balsamu Dermiki. Jeśli jesteś fanem kilkudniowgo zarostu, od razu wklepujesz w skórę krem nawilżający. Idealnie by było, gdybyś użył też kremu pod oczy (napina skórę i działa przeciwzmarszczkowo), ale jeśli to dla ciebie za dużo, możesz na tym poprzestać. Taki sam rytuał fundujesz swojej skórze wieczorem. Dla odmiany, możesz użyć specjalnego kremu na dzień i noc, który pracuje wtedy, kiedy ty śpisz. Trudne? Chyba nie bardzo.

A warto spróbować, bo laboratoria Dermiki, wprowadziły na rynek kosmetyki dla mężczyzn w trzech przedziałach wiekowych: 30+, 40+ i 50 +. Każda linia ma swoje zadania do wykonania i w odpowiedni sposób pielęgnuje skórę, w zależności od jej potrzeb. Produkty z serii 100% mają lekkie, przyjazne konsystencje, łatwo się rozprowadzają i szybko wchłaniają. W każdej linii znajdziesz kremy nawilżające, przeciwzmarszczkowe do całej twarzy, tylko na bruzdy i jeszcze głębsze zmarszczki, a także do skóry wokół oczu czy balsamy po goleniu.

Materiał powstał dzięki marce DERMIKA

About Kasia

Zobacz również

Wielka loteria w Rossmannie. Pula nagród – ponad 3 miliony zł

„Witaj w Rossmannie – otwórz apkę, a coś dostaniesz!” – tę piosenkę, zaśpiewaną przez Małgorzatę …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisement