poniedziałek , 6 grudzień 2021
previous arrow
next arrow
Slider

Zadbaj o swojego mężczyznę z marką Tołpa

Skóra mężczyzny jest tak samo wymagająca jak skóra kobiety. Dlatego potrzebuje dobrze dobrach kosmetyków. Marka Tołpa przygotowała ofertę nawet dla najbardziej wymagających klientów. Od A do Z…

Mróz nie straszny!

Seria S.O.S. sprawdzi się podczas niekorzystnych warunków atmosferycznych. Wszyscy przecież zmagamy się z mrozem i zimnym wiatrem. Niezabezpieczona skóra zacznie się buntować. Aby uchronić się przed nadmiernym wysuszeniem oraz pękaniem prezentujemy kosmetyki S.O.S.
Balsam Przeciw Podrażnieniom oraz Ochronny Krem Sportowy powinny znaleźć się na półce każdego faceta.
Pierwszy z nich okazuje się potrafiącym zdziałać cuda „opatrunkiem”. Zarówno drobne i jak większe podrażnienia znikają po kilku godzinach. Kosmetyk wzmacnia naczynka krwionośne i regeneruje mikrouszkodzenia.
Zaś Ochronny Krem Sportowy to fantastyczne zabezpieczenie skóry każdego dnia. Krem tworzy niewidoczna (i nie odczuwalną!) barierę, która chroni cerę przed zimnem, wiatrem i wodą.

Zadbany pan 20+

Częstym problemem młodych ludzi się nadmiernie błyszcząca cera. Tołpa wychodzi naprzeciw wymaganiom młodych mężczyzn i proponuje im Matujący krem-żel nawilżający.
Krem ma lekką formułę dzięki czemu błyskawicznie się wchłania. Pozostawia skórę gładką, ale przede wszystkim MATOWĄ. Świeży, zadbany wygląd to w końcu Wasza wizytówka, Panowie.

Piękni 30letni

Skóra 30latka wciąż jest młoda, ale potrzebuje odpowiedniej pielęgnacji. To dobry czas, aby zapewnić cerze zastrzyk energii. Energizujący krem-żel przeciw zmęczeniu oraz energizujący krem-żel przeciw zmęczeniu pod oczy. Ten zgrany duet zapewni każdemu mężczyźnie możliwość odpowiedniej pielęgnacji skóry oraz… uchroni przed pierwszymi zmarszczkami.

_DSC1937Marka Tołpa to przede wszystkim wysokiej jakości kosmetyki. Tołpa jednak broni się nie tylko jakością, ale także małymi, przemyślanymi krokami.
„Nie bez powodu umieściliśmy ten krem (wszystkie zaprezentowane w tym materiale kremy – przyp. red.) w aluminiowej tubie. Bo takie opakowanie nie zasysa powietrza i bakterii. I dzięki temu krem jest dłużej bezpieczny”.

Zobacz również

BAJKI OPOWIEDZIANE SŁOWEM, OBRAZEM I DŹWIĘKIEM

Nakładem HarperCollins Polska do sprzedaży trafiła nowatorska seria książek – BAJKI DŹWIĘKOWE z klasycznymi, znanymi …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *