wtorek , 3 Sierpień 2021
previous arrow
next arrow
Slider

Zaginął 15-latek w Gdańsku

fot. KMP
fot. KMP

Policjanci z komisariatu I poszukują 15-letniego Wojciecha Wąsowskiego z Gdańska. Nastolatka ostatni raz widziano 8 grudnia br. około godz. 9.00, gdy wychodził z mieszkania. Od tego czasu ślad po nim zaginął. W przypadku posiadania informacji, które mogą przyczynić się do odnalezienia zaginionego prosimy o kontakt z Policją.

Z relacji rodziny wynika, że 15-letni Wojciech Wąsowski ostatni raz był widziany 8 grudnia br., gdy ok. godz. 9.00 wyszedł z mieszkania na Łostowicach. Do chwili obecnej nie powrócił do domu ani nie skontaktował się z rodziną.

Zaginiony jest szczupłej budowy ciała, ma ok. 183 cm wzrostu, waży ok. 60 kg, ma krótkie włosy koloru ciemny blond, niebieskie oczy i twarz owalną. W dniu zaginięcia ubrany był w ciemne spodnie jeansowe, kurtkę typu płaszcz koloru ciemny granat, czarne rękawiczki i skórzane sznurowane buty z nubuku długości za kostkę. Zaginiony przy sobie posiada też plecak grafitowy wojskowy.

W przypadku posiadania informacji, które mogą przyczynić się do odnalezienia 15-latka lub ustalenia jego miejsca pobytu, prosimy o kontakt z Komisariatem Policji I w Gdańsku przy ul. Platynowej 6F, tel. (058) 32-16-722 lub pod numerem alarmowym 997 i 112.

Komenda Miejska Policji
w Gdańsku

Zobacz również

Pozytywny Żłobek nr 6 przy ul. Hynka 34

Budowa Pozytywnego Żłobka nr 6 w Gdańsku dobiegła końca. W żłobku przygotowano 100 miejsc dla …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *