wtorek , 19 październik 2021
previous arrow
next arrow
Slider
gdansk.pl

Zakochani w Gdańsku!

Screenshot_10„Zakochani w Gdańsku” to druga już edycja Walentynkowego Konkursu Fotograficznego dla zakochanych gdańszczan. Nasze Miasto to nie tylko wspaniała historia i tradycje, ale również wyjątkowo urokliwe miejsca, romantyczne i pełne tajemnic, stanowiące najlepszą scenerię dla Zakochanych w Gdańsku.

Podziel się swoją fotografią nawiązującą do tytułu konkursu. Pokaż Zakochanych w Gdańsku na tle najpiękniejszych i najbardziej urokliwych waszym zdaniem miejsc naszego Miasta.
Do wybranych zdjęć, które zostaną opublikowane na stronie www.gdansk.pl, zostanie załączona krótka wiadomość od autora np. wierszyk, dedykacja, życzenia.

Zdjęcia konkursowe należy przesyłać w terminie od 20 stycznia do 3 lutego br. na adres e-mail walentynki@gdansk.gda.pl wraz z wypełnioną przez uczestnika Kartą Zgłoszenia – adres i szczegóły zgłoszenia znajdują się w Regulaminie Walentynkowego Konkursu Fotograficznego „Zakochani w Gdańsku”.

O wyborze najlepszych zdjęć zadecydują internauci w dniach od 6 do 12 lutego 2015 r., w głosowaniu na stronie internetowej www.gdansk.pl

Nagrodą główną w konkursie jest voucher na wyjątkową i niezwykle romantyczną kolację dla dwóch osób, połączoną z noclegiem, śniadaniem i wstępem do Centrum Saun ekskluzywnego Med Spa Hotelu Gdańsk.

Jednocześnie ufundowane zostaną nagrody dodatkowe dla zdobywców II i III miejsca, jak również opublikowanych zostanie 10 zdjęć uczestników, którzy w dalszej kolejności uzyskają największą liczbę głosów w trakcie głosowania internetowego.

Wyniki konkursu oraz publikacja zdjęć nastąpi w Walentynki – 14 lutego 2015 r. na stronie internetowej Miasta i profilu Facebook

źródło: gdansk.pl

Zobacz również

Budżet Obywatelski 2022. Ostatnie godziny – głosowanie trwa tylko do poniedziałku, 18 października

To już ostatnie dni, podczas których można decydować o przyszłości najbliższego otoczenia w dzielnicy, ale …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *