niedziela , 16 czerwiec 2024

Zakupy zakupami. Atmosfera też jest ważna

20160414_123754Marka Medicine Everyday Therapy na polskim rynku modowym gości od 2013 roku. W bardzo krótkim czasie zyskała ogromną popularność i uznanie klientów. Na tle innych marek Medicine wyróżnia się stylem, smakiem i… jakością sprzedawanych ubrań oraz akcesoriów.

Medicine Everyday Therapy ma być dla nas swoistą codzienną terapią. Terapią modą. I choć wiele osób wykrzykuje, że rzeczy materialne nie mogą mieć wpływu na nasz nastrój – wszystkie wiemy, że udane zakupy potrafią uratować sytuacje nawet beznadziejne.
Medicine jest dedykowane kobietom i mężczyznom 25+. Marka została stworzona dla ludzi młodych, ale zarazem świadomych i charakternych. Ludzi ceniących sobie jakość noszonych ubrań.

To, co mnie osobiście zachwyca to limitowane edycje, które pojawiają się w salonach Medicine oraz sklepie internetowym oprócz oferty podstawowej. Przepiękne grafiki przykuwają uwagę i sprawiają, że chce się je zabrać do domu. I nosić. Nosić, nosić, nosić…

20160414_123856

Medicine stawia nie tylko na przysłowiowy „biznes”, ale także na młodość i kreatywność. Na stronie marki możemy znaleźć formularz, który umożliwi nam złożenie swojej oferty. Jeśli zatem jesteś ilustratorką spróbuj swoich sił i odważ się podzielić swoim talentem z marką Medicine!

Screenshot_8

W Trójmieście znajdziemy dwa salony marki należącej do BrandBQ. Medicine gości w Gdyni w Centrum Handlowym Riviera, a także w Gdańsku w Galerii Bałtyckiej.
Moim ulubionym sklepem jest salon w Gdańsku. Dlaczego? Otóż moim zdaniem sklepy tworzą nie tylko kolekcje, ceny i wyprzedaże, ale także ludzie. Zespół Medicine w Galerii Bałtyckiej to profesjonaliści z… przyjaznym nastawieniem do klienta. Wszechobecny uśmiech i pozytywna energia sprawiają, że do tego sklepu chce się wejść i po prostu w nim pobyć.

Jest jednak jeden problem… Salon musimy odnaleźć. W przeciwieństwie do innych sklepów – Medicine jest odrobinę ukryty. Zatem jeśli zdecydujecie się na odwiedzenie tego salonu – kierujcie się na poziom +1, tuż obok lodziarni. Poszukajcie. Warto.

Screenshot_7

 

KG

About Kasia

Zobacz również

Wielka loteria w Rossmannie. Pula nagród – ponad 3 miliony zł

„Witaj w Rossmannie – otwórz apkę, a coś dostaniesz!” – tę piosenkę, zaśpiewaną przez Małgorzatę …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisement