niedziela , 19 wrzesień 2021
previous arrow
next arrow
Slider

Zatrzymany kolejny diler

Gdańscy policjanci zwalczający przestępczość narkotykową zatrzymali kolejnego w ciągu ostatnich dni dilera narkotykowego. W trakcie przeszukania mieszkania 30-letniego mężczyzny funkcjonariusze znaleźli 0,5 kg marihuany, 30 tabletek ekstazy i 2 wagi elektroniczne. Teraz grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową KMP w Gdańsku każdego dnia zatrzymują osobę posiadającą przy sobie środki odurzające. W ciągu ostatnich dni zakończyli działalność kolejnego dilera narkotykowego.

W ubiegły weekend policjanci zatrzymali 30-letniego mieszkańca Gdańska. W trakcie przeszukania jego mieszkania na Chełmie funkcjonariusze znaleźli schowane w kuchni 0,5 kg marihuany. Zabezpieczyli również 30 tabletek ekstazy i dwie wagi elektroniczne.

Policjanci z Komisariatu I w Gdańsku zebrali bogaty materiał dowodowy, z którego wynikało, że mężczyzna od pewnego czasu zajmował się sprzedażą narkotyków.

Wczoraj 30-latek usłyszał zarzuty dotyczące posiadania znacznej ilości narkotyków i ich sprzedaży. Za te przestępstwa grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Komenda Miejska Policji
w Gdańsku

Zobacz również

Pozytywny Żłobek nr 6 przy ul. Hynka 34

Budowa Pozytywnego Żłobka nr 6 w Gdańsku dobiegła końca. W żłobku przygotowano 100 miejsc dla …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *