previous arrow
next arrow
Slider
fot. www.moto3m.pl

Zero wyobraźni. 11 osób w aucie, dzieci w bagażniku!

Nie wiadomo, gdzie miał rozum kierowca, który przewoził 11 osób w peugeocie z miejscami na pięć osób. Policja zatrzymała auto, bo przekroczyło dozwolona prędkość. Sprawą zajmie się sąd.

W sobotę rano na ul. Słowackiegow Gdańsku policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku zatrzymali do kontroli drogowej peugeota, którym kierował 29-letni obywatel Rumunii, mieszkający w Gdańsku. Mężczyzna przekroczył dozwoloną prędkość o 38 km/h (mógł tam jechać tylko 50 km/h). Po rozpoczęciu kontroli policjanci zobaczyli, że w samochodzie znajduje się zbyt duża liczba pasażerów. Zamiast sześciu – jedenaście osób, w tym siedmioro dzieci!

Dzieci nie miały fotelików, a dwójka z nich – z braku miejsc – siedziała w bagażniku! Ponadto okazało się, że 29-latek kierował samochodem pomimo wydanej wcześniej przez Urząd Miasta decyzji o cofnięciu mu uprawnień. Funkcjonariusze zatrzymali mu więc prawo jazdy. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Mężczyźnie grozi kara do 5 lat więzienia i wysoka grzywna.

Na podst. materiałów Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku opr. SŁ

źródło: gdansk.pl

About Kasia

Zobacz również

Osiedle Pilotów 21 pnie się ku gorze.

W listopadzie ubiegłego roku rozpoczęła się rozbiórka budynku prywatnej przychodni Sanitas, dziś nie ma już …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *