niedziela , 19 wrzesień 2021
previous arrow
next arrow
Slider
fot. www.moto3m.pl

Zniszczył jej drzwi i samochód

We wtorek wieczorem wywiadowcy z komendy miejskiej zatrzymali 23-letniego sprawcę uszkodzenia mienia. Mężczyzna chwilę wcześniej zniszczył drzwi do mieszkania swojej byłej dziewczyny, a także wskoczył na maskę jej auta i wybił w nim szybę. Za popełnione przestępstwo gdańszczanin usłyszał zarzut i dobrowolnie poddał się karze.

We wtorek wieczorem dyżurny Policji został poinformowany o zniszczeniu mienia w dzielnicy Kokoszki. Na miejsce natychmiast wysłano policyjnych wywiadowców, którzy przeszukując pobliski teren zatrzymali 23-latka podejrzanego o ten czyn. W rozmowie z policjantami gdańszczanin tłumaczył się, że poszedł na urodziny do swojej znajomej i ze złości na nią kopnął w drzwi wejściowe, wyłamał je i uszkodził. Następnie wyszedł na zewnątrz, wskoczył na maskę jej auta i wybił w nim szybę.

Zatrzymany sprawca zaraz po zatrzymaniu trafił do policyjnego aresztu. Funkcjonariusze skontaktowali się też z pokrzywdzoną i ustalili, że straty z tytułu zniszczeń wynoszą 2,5 tys. zł.

W środę na podstawie zebranych dowodów 23-latek usłyszał zarzut uszkodzenia mienia. Przyznał się, złożył wyjaśnienia i dobrowolnie poddał się karze.

Komenda Miejska Policji
w Gdańsku

Zobacz również

Pozytywny Żłobek nr 6 przy ul. Hynka 34

Budowa Pozytywnego Żłobka nr 6 w Gdańsku dobiegła końca. W żłobku przygotowano 100 miejsc dla …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *