Strona Główna | KOBIETA W TRÓJMIEŚCIE | Vectus – nowoczesna depilacja laserowa w Gdańsku
depilacja-laserowa-bikini

Vectus – nowoczesna depilacja laserowa w Gdańsku

Laser diodowy Palomar Vectus to nowinka w świecie depilacji laserowej. Działa jeszcze efektywniej niż tradycyjna depilacja laserowa (np. popularny LightSheer). Vectus jest jeszcze skuteczniejszy, szybszy, bardziej bezbolesny i bezpieczny.

Działanie lasera Vectus w depilacji laserowej

Na samym wstępie warto wspomnieć, że laser Vectus to owoc pracy naukowców z Harvard University. To właśnie dzięki ich wieloletnim badaniom powstał laser Vectus.

Technologia fototermolizy selektywnej

Laser Vectus to laser o długości fali 810 nm., który działa dzięki fototermolizie selektywnej. Mechanizm fototermolizy selektywnej polega na wnikaniu światła głęboko w skórę. Umożliwia to działanie na poziomie aktywnej melaniny. Poprzez takie właściwości Vectus wpływa na komórki barwnikowe mieszka włosowego, przez co po zabiegu włosy nie są więcej zdolne do wzrostu.

Warto jednak wspomnieć, że promienie absorbowane są wyłącznie przez łodygę włosa (a dokładniej przez obecną tam melaninę), co powoduje uszkodzenie komórek macierzystych, a w konsekwencji zniszczenie mieszka włosowatego bez możliwości regeneracji. Dzięki temu laser jest tak skuteczny, a efekty trwałe.

Więcej o depilacji laserowej Vectus przeczytasz na stronie: https://clinicacosmetologica.pl/zabieg/laser-depilacyjny-palomar-vectus/

Inne technologie lasera Vectus

Sekret skuteczności lasera Vectus tkwi w zastosowaniu zaawansowanych i opatentowanych rozwiązań. Pierwszym z nich jest inteligentny czytnik aktywnej melaniny – Skintel. Dzięki temu laser automatycznie dobiera moc lasera. To nowatorskie rozwiązanie jest gwarancją większej skuteczności, ale też bezpieczeństwa.

natalia-mundaW porównaniu z innymi laserami służącymi do depilacji, Vectus jest bardziej efektywny właśnie dzięki rewolucyjnemu czytnikowi aktywnej melaniny Skintel. Rozwiązanie do gwarantuje perfekcyjny dobór siły lasera do indywidualnych potrzeb. – powiedziała Natalia Munda, kosmetolog z Clinica Cosmetologica Gdańsk

Niezwykle ciekawym rozwiązaniem jest technologia Photon Recycling. Polega ona na wykorzystaniu światła odbijanego przez skórę. Dzięki temu zabieg jest jeszcze bardziej efektywny.

Istotnym, z punktu widzenia wielu pacjentów, rozwiązaniem jest również technologia Advanced Contact Cooling. Jest to zaawansowany system chłodzenia, który czuwa nad tym, aby nie doszło do oparzenia skóry, a także na bieżąco łagodzi dyskomfort związany z zabiegiem.

To, co mnie najbardziej zdziwiło jeszcze podczas zabiegu, był brak bólu. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, jedynie podczas bikini czułam szczypanie. Nie można tego określić bólem, a raczej szczypaniem. Pani kosmetolog, która przeprowadzała depilację wyjaśniła, że to dzięki specjalnemu systemowi chłodzącemu. – opinia stałej pacjentki, pani Alicji z Gdańska.

Skuteczność lasera Vectus

laser-vectus-palomarPodobnie, jak ma to miejsce w przypadku starszych metod depilacji laserowej, bez względu na wybrany obszar, do usunięcia owłosienia potrzebujemy kilku wizyt. W zależności od indywidualnych uwarunkowań, wykonać należy serię 4 – 6 zabiegów, co kilka tygodni.

Podczas zabiegu usuniętych zostaje aż 95% włosków z obszaru zabiegowego. 5% stanowią włosy, które podczas zabiegu nie były w fazie wzrostu. W ciągu 12 miesięcy od ostatniej depilacji mogą się one pojawić. W takim wypadku wystarczy jedna wizyta, aby pozbyć się pozostałych włosów.

Wskazania do depilacji laserowej laserem Vectus

Najprościej mówiąc, laser Vectus jest dla wszystkich tych, którzy chcą trwale usunąć owłosienie z całego ciała lub tylko wybranych partii. Warto jednak wspomnieć, że laser Vectus sprawdzi się szczególnie w przypadku wielu problemów natury dermatologicznej. To świetne rozwiązanie dla osób, które zmagają się z problemem wrastających włosków, zapaleniem mieszków włosowych, czy też problemem nadmiernego owłosienia.

Istnieje grupa pacjentów, którzy pojawiają się w gabinecie dermatologa w związku z problemami z owłosieniem. Często są to chociażby wrastające włoski, zarówno po goleniu maszynką, jak i depilacji woskiem i depilatorami. Prowadzi to do pojawiania się stanów zapalnych, dolegliwości bólowych, ale też problemów natury estetycznej. Rozwiązaniem między innymi tego problemu jest właśnie depilacja laserem Vectus. – powiedział dr n. med. Igor Michajłowski, specjalista dermatolog z Clinica Dermatologica

Na depilację laserową Vecuts umówisz się tutaj:

Clinica Cosmetologica – profesjonalna kosmetologia
ul. Skłodowskiej-Curie 3
80-210 Gdańsk Wrzeszcz
tel. +48 791 604 604

Zobacz również

IMG_5017

Unikatowe, uszyte ręcznie. Stwórz od podstaw swoją własną torebkę!

Torebki Mili-tu zachwycają. Są polskie, ręcznie robione i unikatowe. Dodatkowo ich naprawdę wielką zaletą jest ...

5 komentarze

  1. Uwielbiam Panią Natalię!! Kobieta na medal. Depilowałam uda i ręce vectusem. Po 4 zabiegach widać ogromne postępy i efekty, bo w końcu pozbyłam się włosów raz na zawsze.

  2. Ja zastanawiam się nad depilacją pleców – moja żona była na pachach właśnie w tej klinice i mówiła, że super sprawa.

  3. Witam, wlasnie niedawno mialam juz trzeci zabieg Vectusem i ejstem zachwycona tak jak chyba wszystkie kobietki. Nie ma ani jednego włosa na łydkach, nie musze ciągle depilować się beznadziejnymi jednorazówkami.

  4. ŚWIETNIE! Wydepilowałem pachy, bo w moim zawodzie sportowca muszę bardzo dbać o higienę, a włosy mam bujne dosłownie wszędzie. Dzięki za taką profesjonalną opiekę.

  5. Depilacje łydek miałam 2 miesiące temu, Pani kosmetolog mówiła, że efekt utryzma się bardoz długo, jedynie po tym trzeba przyjść na zabieg „przypominajacy”. Ogolnie bardzo polecam Vectusa – skuteczny laser.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>