Fot. Kubuj Studio

Kubuj Studio – to nie tylko salon fryzjerski

Kubuj Studio to jedyne tego rodzaju miejsce na mapie Trójmiasta, znajdujące się na gdańskiej Zaspie. To miejsce w którym zostaniecie serdecznie przywitani, w którym zajmą się Wami najlepsi profesjonaliści w dziedzinie fryzjerstwa. To tu znajdziecie coś dla ciała i coś dla ducha.

KUBUJ Studio to salon fryzjerski i galeria sztuki w jednym

Znajdziecie tu profesjonalistów m.in. w koloryzacji, strzyżeniu oraz pielęgnacji włosów. Będziecie mogli delektować się pyszną kawą, relaksem i dobrą muzyką w otoczeniu prac artystów z Polski i ze świata. Do tego studio organizuje weekendowe spotkania „Po 15-stej”, którym towarzyszą ciekawe wydarzenia i atrakcje.

Założycielem i pomysłodawcą Kubuj Studio jest Maciej Kubuj

Maciej to absolwent ASP, fryzjer, plastyk, który od 20 lat łączy swoje dwie pasje: malarstwo i sztukę fryzjerską. Przez ostatnie 12 lat współtworzył markę ExcellentQ. K – Expert marki Kerastase. Jest laureatem nagród Color Trophy i czytelniczek Magazynu Grazia. Był współtwórcą LOOK Book L’Oreal 2016. Maciej współpracuje przy sesjach zdjęciowych i festiwalach. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje i szkoli nowe pokolenia fryzjerów.

KUBUJ Studio na Zaspie

Studio oferuje profesjonalne strzyżenia i koloryzacje w oparciu o szkolenia i produkty światowych marek: Kevin Murphy, Kerastase i L’Oreal. Kadra nie ustaje w rozwoju, aby na bieżąco proponować zabiegi strzyżenia, koloryzacji i pielęgnacji na najwyższym poziomie, zgodnie z najnowszymi panującymi trendami. W Kubuj Studio do potrzeb każdego klienta podchodzi się indywidualnie, dobierając odpowiedni rytuał pielęgnacyjny, właściwie dopasowany do włosów i skóry głowy. Rewelacyjna technika FUSIO – DOSE wykorzystana w stosowanych rytuałach, poprawia kondycję włosów poprzez intensywne nawilżenie i regenerację włókien, dając natychmiastowy i długo utrzymujący się efekt pięknych i lśniących włosów. Każdy zabieg w salonie jest chwilą relaksu i odpoczynku od rzeczywistości, a nad Państwa komfortem podczas zabiegu czuwa profesjonalny fryzjer stylista, gotowy służyć radą i pomocą w zakresie wyboru fasonu, stylizacji czy odpowiedniej pielęgnacji po powrocie do domu.

Nowością oferowaną w salonie jest 10 minutowy masaż twarzy Stress Relief Kovalite SKIN. To idealna propozycja dla każdego mężczyzny i  świetne uzupełnienie strzyżenia i pielęgnacji brody. Zapraszamy !

KUBUJ Studio
ul. Hynka 18 lok. 15
80-465 Gdańsk

tel: 572 577 448

e-mail: kubuj.studio@gmail.com

 

Godziny otwarcia
Poniedziałek-Piątek: 9.00-19.00
Sobota: 9.00-15.00

 

 

About Zaspa24

Zobacz również

Nowości książkowe HarperCollins Polska – styczeń 2023

AKADEMIA MĄDREGO DZIECKA Akademia Mądrego Dziecka to opracowana przez polskich ekspertów nowoczesna seria edukacyjna wspierająca …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisement