wtorek , 3 Sierpień 2021
previous arrow
next arrow
Slider

10 kroków w walce z rakiem

Eksperci w dziedzinie onkologii – profesorowie Mustafa Djamgoz i Jane Plant przedstawiają jasny i poparty naukowymi dowodami plan 10 kroków, który ma pomóc Czytelnikom pokonać raka lub mu zapobiec. Program obejmuje wszystkie aspekty choroby: najnowsze informacje, przegląd dostępnych terapii i odpowiedni styl życia. Książka „Pokonać raka” ukazała się 18 lutego nakładem Wydawnictwa Burda Książki.

Choroby nowotworowe stanowią problem globalny i są częścią współczesnego świata. Wiele ludzi miało z nimi kontakt – czy to bezpośrednio, czy przez rodzinę lub znajomych. Jednak rozpoznanie raka nie oznacza wyroku śmierci, a jego przebieg i leczenie zależy również od osoby chorej i jej współpracy z lekarzami.
Mustafa Djamgoz i Jane Plant dostarczają Czytelnikom najnowszej wiedzy naukowej przydatnej w walce z rakiem i w profilaktyce. Informacje opierają na badaniach zweryfikowanych i opublikowanych w międzynarodowych renomowanych magazynach. Dodatkowo Jane Plant dzieli się swoimi osobistymi przeżyciami związanymi z kilkunastoletnią walką z rakiem. Książka „Pokonać raka” została podzielona na 10 rozdziałów, z których każdy reprezentuje jeden krok na drodze do zdrowego życia.

Pierwszy ruch to zapoznanie się z najnowszymi i niezbędnymi informacjami na temat raka: czym jest, co go wywołuje i jak mu zapobiegać. W dalszej części książki autorzy radzą jak łączyć najlepsze konwencjonalne terapie przeciwnowotworowe z leczeniem uzupełniającym, ćwiczeniami fizycznymi oraz metodami pokonania stresu. Nie zabrakło także informacji o odpowiedniej diecie i wpływie środowiska. Walka z rakiem angażuje całe otoczenie osoby chorej, dlatego też książka „Pokonać raka” jest skierowana nie tylko do pacjentów, ale też do bliskich im osób oraz służby zdrowia.

O autorze:

Mustafa Djamgoz – jeden z najwybitniejszych brytyjskich badaczy w dziedzinie onkologii, profesor Biologii Raka w Imperial College London. Jego prace były wielokrotnie nagradzane, w tym prestiżowym Medalem Huxleya.

Jane Plant – laureatka krajowych i międzynarodowych nagród za prace nad środowiskowymi przyczynami nowotworów. Jest autorką bestellerowych książek o zapobieganiu i leczeniu chorób nowotworowych. Kilkakrotnie pokonała raka.

Zobacz również

„Dziecko Księżyca” premiera już 13 stycznia

Piotr Ibrahim Kalwas, reporter, pisarz, podróżnik i pielgrzym, w powieści „Dziecko Księżyca” robi odważny krok …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *