previous arrow
next arrow
Slider

40–lecie Zaspy

W 2014 roku, cała Zaspa świętuje 40- lecie swojego istnienia jako osiedla. Z tej okazji, Rada Osiedla wraz ze szkolnymi środowiskami organizować będą wydarzenia tematycznie związane z istnieniem Zaspy.

W programie obchodów m.in. : spotkanie z legendą-znaną osobistością, która opowie o początkach Zaspy, konkursy tematyczne czy zawody sportowe dla mieszkańców naszego osiedla. Wiosną zostanie rozegrany Turniej Piłki Ręcznej oraz bieg na orientację po osiedlu Zaspa.

Główne obchody planowane są na 7 czerwca 2014r. Tego dnia odbędzie się Biegowe Grand Prix Dzielnic Gdańska- GP Zaspa Młyniec, po którym nastąpi część artystyczna.

Wszyscy artyści, którzy chcieliby zaprezentować się na scenie, proszeni są o kontakt mailowy pod adresem: obchody40lecia@onet.pl w terminie najpóźniej do 30.04.2014r.

Jeśli ktoś z Państwa jest w posiadaniu ciekawych zdjęć, pamiątek czy wspomnień związanych z historią Zaspy – proszony jest również o kontakt mailowy: obchody40lecia@onet.pl

Za wszelkie dotacje, wsparcie zarówno te finansowe jak i niematerialne organizatorzy bardzo dziękują i liczą na dalszą pomoc.

PLAKAT4 (1)-page-001

About Marcin

Zobacz również

Osiedle Pilotów 21 pnie się ku gorze.

W listopadzie ubiegłego roku rozpoczęła się rozbiórka budynku prywatnej przychodni Sanitas, dziś nie ma już …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *