niedziela , 19 wrzesień 2021
previous arrow
next arrow
Slider

Akcja Planszówki w Alfa Centrum 24 – 25 września

screenshot_26Poczuj i Ty modę na planszówki – zapraszamy zwolenników gier planszowych na emocjonujące rozgrywki!

Ostatni weekend września (24 – 25 września) upłynie nam pod znakiem gier planszowych.

Gry planszowe przeżywają obecnie swój renesans. Mają mnóstwo zalet i właściwie żadnych wad. Po pierwsze są doskonałą alternatywą dla komputera i telewizora, a po drugie w planszówki można grać wszędzie – czemu więc nie w centrum handlowym?

Proponujemy spotkanie z planszówkami, które być może będzie dla wielu doskonałą okazją do „odkurzenia” świata fascynującej rozrywki. Gry strategiczne, familijne, słowne, liczbowe, logiczne, karciane i wiele innych – każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie. Jedną z głównych atrakcji będzie możliwość zagrania w grę DIXIT w wersji XXL na scenie!

Zaproponujemy wybór 14 gier, które zostały podzielone według kategorii czasu na długie, średnie i krótkie. Zadaniem uczestnika konkursu jest zebranie po jednej pieczątce z każdego typu gry na kuponie konkursowym.

Pierwszych 100 osób, które w danym dniu, jako pierwsze zbiorą 3 pieczątki, otrzymują upominek w postaci wcześniej ustalonej gry. Każda osoba może wygrać tylko 1 grę w ciągu dnia. Poczuj i Ty modę na planszówki!

Serdecznie zapraszamy!

Zobacz również

Pozytywny Żłobek nr 6 przy ul. Hynka 34

Budowa Pozytywnego Żłobka nr 6 w Gdańsku dobiegła końca. W żłobku przygotowano 100 miejsc dla …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *