wtorek , 28 wrzesień 2021
previous arrow
next arrow
Slider

Aktywne wakacje w mieście – strefa rozrywki w Galerii Metropolia

Galeria Metropolia zlokalizowana w Gdańsku Wrzeszczu stawia na wakacyjne promowanie aktywnego spędzania wolnego czasu.

Na kilkunastu tysiącach metrów kwadratowych największej w Trójmieście Strefy Rozrywki znajduje się aż 10 najemców, dzięki którym wakacje będziecie mogli spędzić aktywnie i bez nudy. Do wyboru są między innymi takie atrakcje jak: Laser Tag, kręgle, gokarty, kino, skatepark, zajęcia taneczne, fitness, sala zabaw dla dzieci oraz strefa dla graczy.

Wakacje w Strefie Rozrywki

W odpowiedzi na zapotrzebowania mieszkańców, wielu najemców postanowiło przygotować specjalne wakacyjne oferty, dzięki którym dzieci z Trójmiasta i okolic, a także turyści będą mogli spędzać ten czas aktywnie. Do wyboru są takie atrakcje jak:

  • zajęcia taneczne w Siemanko Studio Tańca – dla wielu szkół tańca sezon taneczny trwa zgodnie z rokiem szkolnym – od września do czerwca. Siemanko postanowiło rozszerzyć swoje działania również o sezon wakacyjny. Oprócz stałego grafiku z zajęciami tanecznymi, studio działa również z wieloma warsztatami prowadzonymi przez polskiej i zagranicznej sławy tancerzy.
  • Stacja Food Hall również nie próżnuje, niedawno nastąpiło ponowne otwarcie strefy na Dachu, na której co tydzień w piątek oraz sobotę gra DJ. Można więc nie tylko dobrze zjeść, ale również potańczyć. Nie zapominajmy również o specjalnie przygotowanych przez barmanów napojach na barze.
  • Skate Care Skatepark przygotowało specjalną ofertę dla dzieci i młodzieży w postaci Letnich Warsztatów Deskorolkowych. Już w sierpniu (9-13.08.2021) odbędzie się ostatnia tura obozu stacjonarnego, na której będzie można poprawić swoje umiejętności jazdy na desce lub nauczyć się jeździć od podstaw.
  • W Kinguin Esports Lounge oprócz standardowych rozgrywek na PC są organizowane Pub Quizy, w których grupy zawodników mogą sprawdzić swoją wiedzę na dany temat. Oprócz tego Kinguin organizuję również wspólne oglądanie rozgrywek sportowych (np. transmisje meczów piłki nożnej lub zawodów esportowych).
  • Sala Zabaw Honolulu przygotowała specjalne atrakcje dla najmłodszych. W artystyczne poniedziałki dzieci będą mogły rozwinąć swoje zdolności manualne, rytmiczne środy poświęcone zostaną tanecznym krokom, a w sportowe piątki dzieci będą mogły poznać smak sportowej rywalizacji.
  • Kino Helios przygotowało wiele wakacyjnych premier oraz projektów specjalnych tj. “Kino Kobiet” gdzie będzie można ubrać się w tematyczne stylizację, wygrać nagrody oraz oczywiście obejrzeć film.

Atrakcje na Dachu

Dach Galerii Metropolia z pięknym widokiem na Gdańsk Wrzeszcz to nie tylko strefa Stacji Food Hall, oprócz leżenia na leżakach i popijania drinków można tam również poćwiczyć – Tonezone Fitness Multiplex, które zajmuje się dbaniem o zdrowie mieszkańców Trójmiasta i okolic często prowadzi zajęcia właśnie na Dachu! Potańczyć można nie tylko na wieczorach z DJ w Stacji Food Hall, ale również na wydarzeniach organizowanych przez Siemanko Studio Tańca.

Strefa Rozrywki otwarta po 21:00

Strefa Rozrywki działa 7 dni w tygodniu i posiada niezależne wejścia, które pozwolą na dostanie się do galerii po godzinie 21:00. Dojechać do galerii można wieloma środkami transportu m.in. SKM czy pociągiem (galeria znajduje się zaraz przy stacji “Gdańsk Wrzeszcz”), samochodem (przy galerii znajduje się parking na ponad 1200 miejsc), rowerem, motocyklem czy hulajnogą.

Zobacz również

Dostałeś SMS o nałożeniu kwarantanny? To oszustwo! Ostrzegamy przed próbą wyłudzenia danych

Zostałeś skierowany do odbycia 10-dniowej kwarantanny z powodu zakażenia w Twoim najbliższym otoczeniu… SMS od …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *