sobota , 15 czerwiec 2024

Budowa „Hynka 65” coraz bliżej końca.

Centrum handlowe Hynka 65 to inwestycja realizowana z myślą o potrzebach lokalnej społeczności. Inwestorem jest wywodząca się z Trójmiasta firma 4PIK, która podjęła się zmiany przestrzenie publicznej przy ulicy Hynka na bardziej przyjazną. Inspiracją dla tej inwestycji były istniejące tam budynki – Japa oraz Green Club.

Ten drugi przejdzie gruntowny remont elewacji by wpisać się wyglądem w klimat nowo powstających budynków. W obrębie inwestycji pojawi się też sporo zieleni i ścieżka w kierunku przystanku SKM.

Przeczytaj także: Nowe centrum handlowe na Zaspie

Komercjalizacja obiektu jeszcze trwa. Wśród najemców, których możemy potwierdzić jest drogeria Rossmann oraz apteka Cosmedica z szeroką ofertą dermokosmetyków. Duże nadzieje wiążemy również z powstaniem w tym miejscu punku gastronomicznego „Burger Stacja”, którą poprowadzą lokalni przedsiębiorcy. „Burger Stacja” zaoferuje m. in. wysokiej jakości hamburgery, z szeroką gamą dodatków.

Zobacz również: Utrudnienia w ruchu na Hynka

Dokładamy starań, aby wśród najemców Hynka 65 znalazły się również firmy oferujące wysoką jakość produktów spożywczych. Trwają rozmowy ze znanym operatorem delikatesów mięsnych i rybnych oraz piekarnią oferującą bogaty wybór ciast.

A tak postępowała budowa „Hynka 65”, stan prac (17/02/2014) i dzień dzisiejszy (25/04/2014):

About Marcin

Zobacz również

Są chętni na budowę przejścia naziemnego przez al. Rzeczpospolitej

Miasto zabezpieczyło ponad 4,7 mln złotych na budowę kolejnego naziemnego przejścia. Do przetargu na realizację …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisement