previous arrow
next arrow
Slider

Centrum handlowe oczami mieszkańców

Hynka 65 to niewątpliwie jedna z ciekawszych tegorocznych inwestycji na Zaspie. Mieszkańców cieszyło powstanie punktów usługowych w jednym miejscu. Co myślą o małym centrum handlowym teraz?

Na dzień dzisiejszy możemy wybrać się do: Burger Stacji, Delikatesów Gzella, Delikatesów Rybnych Gadus.
Pozostałe punkty wciąż nie są gotowe na przyjęcie klientów, co niektórych mieszkańców denerwuje.
Drogeria Rossmann ułatwiłaby mi codzienne zakupy z racji mojego synka – mówi pani Małgosia, mama rocznego Pawełka. – Od wielu tygodni widnieje napis „wkrótce otwarcie”, ale nic z tego nie wynika – dodaje.
Niestety skontaktowanie się z centralą w Łodzi wydaje się niemożliwe. Automat, który każe wybierać odpowiednie opcje w celu połączenia nas z właściwym działem okazuje się być złośliwym, bo… sam kończy nasze połączenie z firmą Rossmann. Kiedy nastąpi otwarcie? Nadal próbujemy się tego dowiedzieć.

Delikatesy Gzella od samego początku nie wzbudziły entuzjazmu. Sklep jest nowoczesny, a obsługa daje z siebie wszystko. Niestety to nie wystarczy, by przekonać do siebie klientów. Powód? Ceny.
Nie stać mnie na codzienne zakupy w Gzelii. Pomimo promocyjnych cen i tak są one wysokie. Poza tym kilkaset metrów dalej Gzella ma już swój sklep, więc po co drugi? – pyta pan Ryszard, która na Zaspie mieszka od wielu lat.
Nie sposób nie przyznać racji naszemu rozmówcy. Delikatesy Gzella mieszczą się przy ul. Jana Pawła II 4B, więc od Hynka 65 oddalone są raptem 10 minut spacerem.

Gadus ucieszył mieszkańców, ponieważ perspektywa świeżych ryb to mocny argument, by wybrać się tam na zakupy.
Owszem jest sklep rybny, ale z pewnością „odświeżenie” tego rynku się przyda. Nowy punkt wydaje się być naprawdę fajny! – mówi z entuzjazmem Agnieszka, mieszkanka jednego z bloków przy ul. Dywizjonu 303. Pozostaje nam wierzyć, że Gadus nie dobije klientów cenami i przez to nie straci zainteresowania mieszkańców Zaspy

Burger Stacja powstała raczej z myślą o młodszych klientach, którzy preferują nie tylko kuchnię polską, która gości na Zaspie, ale także mają ochotę na nowe smaki. – Byłem tam raz i może jeszcze wrócę – mówi pan Adam, który pracuje na Zaspie.

Kiedy zostaną otwarte kolejne punkty? Staramy się tego dowiedzieć. Bowiem do dyspozycji mieszkańców Zaspy będzie m.in. cukiernia oraz apteka. Czy otwarcie nastąpi jesienią? To się dopiero okaże.

Zobacz również

Nowy, trzeci wymiar w budownictwie – technologie wykorzystywane przez deweloperów

W Polsce według różnych szacunków brakuje od 1,2 do 3 milionów mieszkań. Większość klientów poszukujących …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *