previous arrow
next arrow
Slider
Fot. http://www.stworzonedlazdrowia.pl/centrum/

Centrum Stworzone dla Zdrowia otwarto w Brzeźnie

Lekki deszcz i wiatr nie przeszkodziły w rozegraniu turnieju siatkówki na plaży w pobliżu mola. W ten sposób w sobotę zainaugurowano funkcjonowanie Centrum w nowym miejscu.

Dzięki współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Gdańsku oraz w towarzystwie Mateusza Kusznierewicza – ambasadora „Centrum Stworzone Dla Zdrowia” – do południa odbyło się na brzezińskiej plaży kilka meczów. Mimo pogody, znaleźli się chętni do wspólnej zabawy, a zwycięska drużyna w nagrodę zagrała z siatkarkami ATOMu Trefl Sopot i otrzymała pamiątkowe puchary.

W dzień otwarcia Centrum w Brzeźnie, miejsce to odwiedziło kilkadziesiąt osób, które m.in. poznały gęstość swoich kości, sprawdziły masę mięśni, BMI, nawodnienie organizmu oraz wiele innych parametrów. Już na Targu Węglowym (w pierwszej  lokalizacji Centrum w Gdańsku), okazało się, że gdańszczanie dbają o swoje zdrowie: w ciągu 55 dni „Centrum Stworzone dla Zdrowia” odwiedziło ponad 12 500 osób!

„Centrum Stworzone dla Zdrowia” będzie otwarte w Brzeźnie do końca sierpnia, codziennie od 10:00 do 20:00. Prze całe wakacje, Centrum wraz z MOSIR Gdańsk zapraszają na bezpłatne, cykliczne treningi:
WTORKI godz.18:00 – Nordic Walking
CZWARTKI godz.17:30 – ZUMBA Gold
PIĄTKI godz.18:30 – Joga
Gdańsk- Brzeźno, parking przy al. Jana Pawła II, róg z ul. Czarny Dwór
Szczegóły: www.stworzonedlazdrowia.pl/centrum
WSTĘP WOLNY!

Źródło: gdansk.pl

About Marcin

Zobacz również

Pokonkursowa wystawa plakatu FETA 2022

Gdański Archipelag Kultury Plama serdecznie zaprasza na pokonkursową wystawę plakatu FETA 2022. Zróżnicowana i kolorowa, …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *