niedziela , 16 czerwiec 2024

Co ma wspólnego Omenaa Mensah z żelami pod prysznic Original Source?

fot. Burda Książki
fot. Burda Książki

Original Source to jedni ze sponsorów książki Omeny Mensah „Twoje 3i”, która ukazała się nakładem wydawnictwa Burda Książki. A jeśli połączymy przyjemność kąpieli z przyjemnością czytania – mamy w perspektywie wyśmienity wieczór.

Czytając książkę Omeny ma się nieodparte wrażenie, że powstała ona po to, by pomóc kobietom. To swoisty poradnik, który ma być wsparciem dla nas każdego dnia. Proste, wydawałoby się banalne rady, mogą okazać się wybawieniem dla niejednej z nas.
Intuicja, indywidualność oraz inteligencja to tyłowe 3i, które są kobiecymi sztuczkami. Omenaa skupia się na kobiecości, ale PRZEDE WSZYSTKIM bardzo wyraźnie przypomina kobietom o tym, by były niezależne, odważne i spełnione.

Niestety (a może stety?) minęły czasy, kiedy to mężczyźni byli wsparciem i podporą. Dzisiaj mężczyźni rzadko wykazują chęć pomocy. Za to bardzo często tej pomocy potrzebują. „3i” ma na celu uświadomienie kobietom, że można być szczęśliwą i spełnioną bez „kieszonkowego” od męża czy narzeczonego.

Original SourceTo na tyle teorii. Teraz praktyka. Czytanie jest przyjemne dosłownie wszędzie, ale czytanie w wannie to… bajka. Jeśli na dodatek zrobimy to w towarzystwie marki Original Source (której produkty są w 100% wegańskie!!!) – gwarantuję Wam szał zmysłów. Malina z wanilią otula nasze ciało, a zapach przyprawia o zawrót głowy. Do wyboru jest żel pod prysznic albo płyn do kąpieli. Każdy z nich nierutynowo zachwycający!

1 października w Polsce obchodzony jest Światowy Dzień Wegan. Może warto obchodzić go każdego dnia i celebrować żelami OS? Wybór, jak przystało na tę markę, jest nierutynowy!

About Kasia

Zobacz również

Wielka loteria w Rossmannie. Pula nagród – ponad 3 miliony zł

„Witaj w Rossmannie – otwórz apkę, a coś dostaniesz!” – tę piosenkę, zaśpiewaną przez Małgorzatę …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisement