wtorek , 9 sierpień 2022
previous arrow
next arrow
Slider

Czytam na Zaspie. „Blondynka na językach”

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami, a wielu z nas planuje urlop za granicą. Problemem jednak bywają… języki obce.

Beata Pawlikowska przy współpracy z wydawnictwem Burda Książki stworzyła wyjątkowe kursy językowe. Angielski Brytyjski oraz Niemiecki to dwa najpopularniejsze języki. W obu jesteśmy w stanie porozumieć się nie tylko w Europie, ale także na całym świecie.

fot. Burda Książki
fot. Burda Książki

„ „Blondynka na językach” to kurs nauki języków obcych, oparty o zupełnie nową metodę nauczania. Powstała ona w oparciu o moje doświadczenie w nauce języków obcych. Bo pewnego dnia zorientowałam się, że języka obcego można się nauczyć na zasadzie logicznej układanki.” – tak scharakteryzowała swoje książki Beata Pawlikowska.

fot. Burda Książki
fot. Burda Książki

Najprostsze, a zarazem najczęściej używane zwroty, pomoc w  codziennych sytuacjach i płyta, która ułatwia przyswojenie  języka – to wszystko znajdziemy w propozycji wydawnictwa  Burda Książki.

„Blondynka na językach” z pewnością została stworzona dla  ludzi, którzy mają chociaż najmniejsze pojęcie o języku  obcym. Wtedy z pewnością łatwiej jest przyswoić  uporządkowany przez Beatę materiał.

O jednym jednak nie można zapomnieć. Tylko wytrwałością  oraz pracą możemy osiągnąć sukces o czym Autorka  przypomina na każdym kroku. Uporczywym powtarzaniem na  głos i pokonaniem wstydu przed mówieniem nauczymy się  rozmawiać i rozumieć w języku obcym. „Blondynka na  językach” z pewność pomoże nam uporządkować wiedzę, ale także pozwoli poznać elementarne  zwroty, które są niezbędne podczas wszelakich podróży.

About Kasia

Zobacz również

Sopot Non-Fiction

Serdecznie zapraszamy na XI. edycję Festiwalu Teatru Dokumentalnego i Rezydencję Artystyczną Sopot Non-Fiction. Podczas rezydencji …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.