poniedziałek , 14 Czerwiec 2021
previous arrow
next arrow
Slider

Czytam na Zaspie. „Szczęśliwi ludzie czytają książki i piją kawę”

Agnes Martin-Lugand marzyła o wydaniu książki. Pomogła swoim marzeniom i na własny koszt opublikowała powieść w…Internecie. Sukces okazał się ogromny i książka ukazała się w kilkunastu krajach.

„Szczęśliwi ludzie czytają książki i piją kawę” to książka przepełniona miłością i trudem codzienności, z którym każdy się zmaga.

Pewnego dnia Diane traci wszystko, co było dla niej najcenniejsze. W wypadku ginie jej mąż oraz córeczka, a kobieta musi stawić czoła tragedii. Opuszcza przepiękny Paryż i zaszywa się w Mulranny. W Irlandii stara się odnaleźć siebie, ale przy okazji znajduje również przyjaciół i miłość.

fot. Wydawnictwo Wielka Litera
fot. Wydawnictwo Wielka Litera

Wydawałoby się, że powieść Agnes zakończy się happy endem, lecz Autorka zaskakuje decyzją bohaterki. Diane, ku zdziwieniu czytelnika nie zamieszkuje irlandzkiej prowincji. Co się wydarzy? Przekonajcie się sami.

Książka „Szczęśliwi ludzie czytają książki i piją kawę” ukazała się nakładem wydawnictwa Wielka Litera. Polecam ją przede wszystkim paniom, które chociaż na chwilę chcą oderwać się od rzeczywistości. Przestrzegam jednak – to książką weekendowa. Nieprzespana noc z kubkiem herbaty gwarantowana. Poranna pobudka bez chwili snu może okazać się nieprzyjemna.

Zobacz również

Gdańsk Osowa. Powstanie park rozrywki Majaland za 20 mln euro. Kiedy będzie otwarcie?

Inwestycja ma kosztować 20 mln euro, pozwolenie na budowę już zostało wydane. Park rozrywki Majaland …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *