niedziela , 19 wrzesień 2021
previous arrow
next arrow
Slider

Czytam na Zaspie. „Szczęśliwi ludzie czytają książki i piją kawę”

Agnes Martin-Lugand marzyła o wydaniu książki. Pomogła swoim marzeniom i na własny koszt opublikowała powieść w…Internecie. Sukces okazał się ogromny i książka ukazała się w kilkunastu krajach.

„Szczęśliwi ludzie czytają książki i piją kawę” to książka przepełniona miłością i trudem codzienności, z którym każdy się zmaga.

Pewnego dnia Diane traci wszystko, co było dla niej najcenniejsze. W wypadku ginie jej mąż oraz córeczka, a kobieta musi stawić czoła tragedii. Opuszcza przepiękny Paryż i zaszywa się w Mulranny. W Irlandii stara się odnaleźć siebie, ale przy okazji znajduje również przyjaciół i miłość.

fot. Wydawnictwo Wielka Litera
fot. Wydawnictwo Wielka Litera

Wydawałoby się, że powieść Agnes zakończy się happy endem, lecz Autorka zaskakuje decyzją bohaterki. Diane, ku zdziwieniu czytelnika nie zamieszkuje irlandzkiej prowincji. Co się wydarzy? Przekonajcie się sami.

Książka „Szczęśliwi ludzie czytają książki i piją kawę” ukazała się nakładem wydawnictwa Wielka Litera. Polecam ją przede wszystkim paniom, które chociaż na chwilę chcą oderwać się od rzeczywistości. Przestrzegam jednak – to książką weekendowa. Nieprzespana noc z kubkiem herbaty gwarantowana. Poranna pobudka bez chwili snu może okazać się nieprzyjemna.

Zobacz również

„Rossnę! z dobrymi nawykami”, czyli jak wystartować w przedszkolu i szkole.

Na stronie akcji „Rossnę! z dobrymi nawykami” na rodziców i dzieci czekają podcasty, filmiki, quiz …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *