poniedziałek , 12 Kwiecień 2021
previous arrow
next arrow
Slider

Czytam na Zaspie. „W dżungli podświadomości”

Z książkami Beaty Pawlikowskiej jest trochę tak, jak z premierami nowych samochodów. Zdajemy sobie sprawę, że musi być dobrze, ale i tak czujemy się zaskoczeni po zapoznaniu się z nimi. Wydawałoby się, że banalny szczegół, w tym przypadku zdanie, nie znaczy nic, a okazuje się, że znaczy o wiele więcej…

Miałam przyjemność, tak, PRZYJEMNOŚĆ, czytać książkę Beaty Pawlikowskiej „W dżungli podświadomości”, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Burda Książki. Można zarzucić mi brak obiektywizmu, ponieważ z książkami Beaty jestem zaprzyjaźniona od wielu lat. Jednak zdecydowanie bardziej kocham moje łóżko. Jaki to ma związek?

fot. Wydawnictwo Burda Książki
fot. Wydawnictwo Burda Książki

Otóż taki, że dzisiaj nie mogłam już dłużej wylegiwać się w pościeli, choć odczuwałam senność. Wszystko dlatego, że chciałam…działać! Napisać recenzję, kolejny artykuł, wyjść na spacer czy pobiec na wywiad. Powód? Czytanie do późnych godzin nocnych „W dżungli podświadomości”.

Ta publikacja to swoisty poradnik jak nie zwariować w świecie w jakim przyszło nam żyć, a zarazem książka, która pozwala polubić ten świat. Zdania, które czytałam kilkakrotnie wydają się banalne. Tak trudno jednak uświadomić sobie samej oczywistość płynącą z tych „banałów”.

„JEŚLI CHCESZ COŚ ZMIENIĆ W TWOIM ŻYCIU, MUSISZ SAMA TO ZROBIĆ”

Banał? Może i tak. Ale czy nie ma w nim czystej, jasnej prawdy? Myśleniem i planowaniem do niczego nie dojdziemy. Jednakże jeśli weźmiemy sprawy w swoje ręce i zaczniemy DZIAŁAĆ – wszystko jest możliwe.

Książkę „W dżungli podświadomości” polecam z czystym sumieniem, a Wam, drodzy Czytelnicy życzę wspaniałej przygody z dziełem Beaty Pawlikowskiej!

Zobacz również

Mężczyzna chciał skoczyć z mostu. Został powstrzymany przez policyjnych negocjatorów

Policyjni negocjatorzy z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku zapobiegli tragedii. Przez blisko godzinę rozmawiali z …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *