wtorek , 7 grudzień 2021
previous arrow
next arrow
Slider

Dobry rok z Beatą Pawlikowską i Edipresse Książki

Po raz kolejny możemy cieszyć się całym rokiem w towarzystwie Beaty Pawlikowskiej. Energię na każdy dzień dostarczają zabawne rysunki i motywujące „złote myśli”. Tak właśnie wygląda nowy kalendarz na 2016 rok od Edipresse Książki. 

DSC04690

Kalendarz Beaty Pawlikowskiej jest wyjątkowy – stanowi debiut wydawnictwa Edipresse Książki i jednocześnie został wzbogacony o innowacyjne rozwiązanie na rynku wydawniczym – aplikację Tap2C. Dzięki niej Czytelnicy mogą zobaczyć dodatkowy materiał filmowy, w którym autorka kieruje do nich kilka ciepłych słów. Tap2C to innowacyjna aplikacja mobilna, która pozwala m.in. na oglądanie filmów i zdjęć oraz na pobieranie kuponów rabatowych bezpośrednio z materiałów drukowanych. Można ją pobrać bezpłatnie z Google Play i  AppStore. Wydawnictwo zapowiada wykorzystanie aplikacji w kolejnych projektach.

DSC04688

366 pozytywnych myśli na każdy dzień, autorskie rysunki, najciekawsze święta i festiwale

– to wszystko w nowym kalendarzu Beaty Pawlikowskiej, który sprawi, że 2016 rok będzie pełen uśmiechu i optymizmu. Podróżniczka przygotowała również niespodziankę – Czytelnicy mogą się z nią spotkać dzięki aplikacji Tap2C.

Kalendarz ukazał się na rynku 10 września. To debiut wydawniczy Edipresse Książki.

unnamed (4)

Zobacz również

@Home – mieszkania na wynajem na gdańskiej Zaspie

@Home to nowa inwestycja dedykowana młodym profesjonalistom, przeznaczona na wynajem długoterminowy. Projekt powstaje w Gdańsku. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *