niedziela , 26 wrzesień 2021
previous arrow
next arrow
Slider
fot. zaspa24.pl

Dzisiaj mieszkańcy Zaspy spotkają się z prezydentem Gdańska

Projekt zabudowy dawnego pasa startowego na Zaspie jest jednym z „gorętszych” tematów w tej dzielnicy. Wielu mieszkańców obawia się nowej inwestycji. W środę, 31 maja, będzie można porozmawiać ten temat z urzędnikami, władzami miasta, a także przedstawicielami firmy deweloperskiej, która planuje wybudować w tym miejscu osiedle – informuje portal gdansk.pl

W środę, 31 maja, zaplanowano bowiem kolejne spotkanie obywatelskie z mieszkańcami, w ramach cyklu „Twoja dzielnica – Twój Gdańsk”. Tym razem odbędzie się ono w dzielnicy Zaspa-Młyniec. W tych spotkaniach uczestniczy zawsze prezydent Gdańska, a także jego zastępcy oraz dyrektorzy wydziałów gdańskiego magistratu i prezesi miejskich spółek. Jest to okazja, by dowiedzieć się, jakie plany mają urzędnicy wobec danej dzielnicy i kiedy będą zrealizowane. To także możliwość, by osobiście porozmawiać na interesujący mieszkańców temat, ewentualnie zgłosić problem, który należy rozwiązać.

Spotkanie na Zaspie będzie już 69. zorganizowanym w ramach tego cyklu. Odbędzie się ono w gmachu XV Liceum Ogólnokształcącego, przy ul. Pilotów 7. Początek o godz. 17.00.

Z kolei od godz. 16.00 w budynku XV LO działać będą punkty informacyjne poszczególnych jednostek miejskich.
W minionym tygodniu na terenie Zaspy-Młyniec odbył się spacer gospodarski z udziałem prezydenta Gdańska, radnych dzielnicy, radnego miasta oraz urzędników.

źródło tekstu: gdansk.pl

Zobacz również

Pozytywny Żłobek nr 6 przy ul. Hynka 34

Budowa Pozytywnego Żłobka nr 6 w Gdańsku dobiegła końca. W żłobku przygotowano 100 miejsc dla …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *