Galeria Zaspa świętuje Dzień Matki i Dzień Dziecka!

W najbliższą sobotę, 25 maja, Galeria Zaspa zaprasza na wyjątkową celebrację dwóch pięknych świąt – Dnia Matki i Dnia Dziecka. Na gości czekać będą atrakcje, które sprawią, że ten dzień będzie niezapomniany zarówno dla mam, jak i dla ich pociech.

 Akcja Pro Sale dla Mam

Z okazji tego wyjątkowego dnia, każda mama, która dokona zakupów na kwotę minimum 100 zł, otrzyma prezent w postaci owocowych kosmetyków do pielęgnacji ciała. To wspaniały sposób, by podziękować wszystkim mamom za ich codzienny trud i miłość.

Zabawa dla Dzieci

Najmłodsi będą mogli wziąć udział w ekscytującej zabawie pomiaru refleksu. Specjalna maszyna z guzikami, które zapalają się w losowej kolejności, będzie wyzwaniem dla zręczności i szybkości. Najbardziej zwinne dzieciaki mają szansę na wygranie balonów w kształcie owoców oraz pyszne bubble tea na orzeźwienie po zabawie. Mnóstwo śmiechu i uśmiechu – gwarantowane!

Do wspólnego świętowania Galeria Zaspa zaprasza wszystkich w godzinach 10:00 do 16:00. To połączone święto będzie idealną okazją do spędzenia czasu razem, cieszenia się wspólnymi chwilami i skorzystania z promocji.

Do zobaczenia w Galerii Zaspa — miejscu, gdzie zakupy łączą pokolenia!

About Zaspa24

Zobacz również

50-te Urodziny Zaspy

Zapraszamy wszystkich mieszkańców oraz gości na uroczyste obchody 50-lecia Zaspy, które odbędą się w dniach …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisement