Galeria Zaspa zaprasza do akcji „Eko Powrót do Szkoły”!

Kończą się wakacje, zaczyna czas przygotowań do szkoły. Z tej okazji Galeria Zaspa postanowiła pomóc uczniom i ich rodzicom w kompletowaniu szkolnej wyprawki. W sobotę, 2 września, w gdańskim centrum handlowym do odebrania będą ekologiczne przybory szkolne, a dzieci będą mogły wziąć udział w ekologicznych warsztatach. Akcja ma na celu przywitanie nadchodzącego roku szkolnego w duchu zrównoważonego rozwoju oraz edukacji i odpowiedzialności ekologicznej.

Wszyscy, którzy w sobotę, 2 września, w godzinach 10:00 – 16:00 zdecydują się odwiedzić sklepy oraz punkty usługowe na terenie Galerii Zaspa i dokonają zakupów na kwotę minimum 100 zł (można połączyć maksymalnie dwa paragony) będą mogli odebrać wyjątkowy zestaw eko gadżetów, które okażą się niezastąpione w szkolnej codzienności. W paczce znajdą się dwa eko zeszyty, kolorowe kredki ołówkowe oraz kredki świecowe w przyjaznych dla środowiska opakowaniach.

To jednak nie koniec atrakcji! Podczas wydarzenia, dzieci będą miały okazję uczestniczyć w bezpłatnych kreatywnych zajęciach i wykazać się swoją wyobraźnią i zdolnościami manualnymi, tworząc własne, unikalne eko przybory szkolne. W ramach warsztatów, uczestnicy ozdobią eko piórniki, spersonalizują eko worki na obuwie oraz stworzą unikalne wzory na eko ołówkach.

Inicjatywa w Galerii Zaspa ma na celu nie tylko dostarczenie dzieciom praktycznych i przydatnych przyborów do szkoły, ale również podkreślenie znaczenia ochrony środowiska i zachęcenie do kreatywnego myślenia. Poprzez wykorzystanie eko materiałów oraz angażujące warsztaty, Galeria Zaspa pragnie wspierać świadomość ekologiczną już od najmłodszych lat. Atrakcje dla dzieci zaplanowane na ostatnią sobotę przed startem szkoły z pewnością wywołają uśmiechy na twarzach najmłodszych, pozwolą im miło spędzić czas, ale również zachęcą do dbania o naszą planetę. Zapraszamy!

About Zaspa24

Zobacz również

Wielka loteria w Rossmannie. Pula nagród – ponad 3 miliony zł

„Witaj w Rossmannie – otwórz apkę, a coś dostaniesz!” – tę piosenkę, zaśpiewaną przez Małgorzatę …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisement