niedziela , 1 Sierpień 2021
previous arrow
next arrow
Slider

Galeria Zaspa zaprasza na Święto Zaspy

26 czerwca odbędzie się kolejna edycja Biegu Zaspy. Oprócz ciekawych tras, na uczestników i obserwatorów czekać będzie wiele atrakcji, które zagwarantują wspaniałą zabawę. Dzień wcześniej w Galerii Zaspa, gdzie zlokalizowane będzie Biuro Zawodów, prowadzone będą zapisy oraz wydawane pakiety startowe. Galeria ponownie znalazła się też w gronie sponsorów imprezy.

Biegowe Grand Prix Dzielnic Gdańska to cykliczne wydarzenie dedykowane mieszkańcom Gdańska i okolic. Jej organizatorem jest Klub Lekkoatletyczny Lechia Gdańska, natomiast jednym ze sponsorów Galeria Zaspa. Podczas tegorocznej edycji organizatorzy jak zwykle przygotowali zróżnicowane technicznie trasy. Dorośli do pokonania będą mieli odcinek około 5 km, z kolei dzieci i młodzież w zależności od etapu zawodów – od 150 do 1500 m. Tegoroczny cykl biegowy składa się z 4 etapów: I etap – Gdańsk Zaspa odbędzie się w najbliższą sobotę.  Udział w biegu to świetny pomysł na aktywny weekend. Co więcej, każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal, a dla zwycięzców przygotowano nagrody. Część z nich ufundowała Galeria Zaspa.

Sportowe atrakcje to jednak nie wszystko. W sobotę odbędą się m.in. loterie fantowe czy pokazy. Na terenie wydarzenia stanie też wielki dmuchany plac zabaw.

Wydarzenie, jak co roku, połączone jest również z akcją charytatywną. Tym razem Fundacja Mam Marzenie będzie prowadzić zbiórkę dla małej Anielki, która marzy o remoncie swojego pokoju.

Udział w imprezie dla dzieci i młodzieży oraz dla osób mieszkających w dzielnicy Zaspa jest bezpłatny, natomiast dla zawodników Biegu Głównego (5 km) spoza dzielnicy kosztuje 15 złotych przy rejestracji elektronicznej.

Pakiety sportowe dostępne będą dzień wcześniej tj. 25 czerwca w piątek, w godzinach 16:30-19:00 w Biurze Zawodów zlokalizowanym w Galerii Zaspa.

Więcej informacji oraz szczegółowy program znajduje się na stronie: https://bieginadzielnicach.pl/

Zobacz również

Nowy, trzeci wymiar w budownictwie – technologie wykorzystywane przez deweloperów

W Polsce według różnych szacunków brakuje od 1,2 do 3 milionów mieszkań. Większość klientów poszukujących …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *