Galeria Zaspa zaprasza na zakupy

Wszystkie sklepy i punkty usługowe w Galerii Zaspa są już otwarte, z wyjątkiem siłowni Calypso. Dodatkowo, od czwartku do soboty galeria zaprasza na stoisko z regionalnymi produktami. Przychodząc na zakupy należy jednak pamiętać o obowiązujących zasadach reżimu sanitarnego.

Galeria Zaspa to doskonałe miejsce na zakupy. To tu znajdują się sklepy i punkty usługowe, w których można załatwić wszystkie ważne sprawy. Market spożywczy, sklepy odzieżowe czy z tekstyliami, piekarnie, cukiernie, drogerie, apteka, kwiaciarnia, pralnia, bank, fryzjer oraz salon kosmetyczny – to tylko część z nich. Od 4 maja wszystkie lokale w galerii są otwarte. Warto jednak pamiętać, że gastronomia działa wyłącznie w opcji na wynos, a siłownia do 29 maja pozostanie zamknięta.

Od czwartku do soboty będzie też można skorzystać z oferty Spiżarni Lila proponującej regionalne produkty m.in. pieczywo na naturalnym zakwasie, wędliny, pasztety i ciasta. Na co dzień na parkingu działa natomiast budka Kosmo z lodami, goframi i deserami.

Galeria Zaspa przypomina o obowiązujących wciąż zasadach bezpieczeństwa. Na terenie sklepów może przebywać 1 osoba na 15 mkw. Klienci zobowiązani są również do zasłaniania nosa i ust oraz częstego używania płynu odkażającego bądź stosowania rękawiczek jednorazowych. Rekomendowane są również płatności bezgotówkowe (kartą płatniczą, telefonem, smartwatchem, BLIKiem).

Wszystkie aktualne informacje m.in. dotyczące funkcjonowania sklepów, dostępne są na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych – na fanpage’u Galerii Zaspa na Facebooku oraz profilu na Instagramie.

About Zaspa24

Zobacz również

50-te Urodziny Zaspy

Zapraszamy wszystkich mieszkańców oraz gości na uroczyste obchody 50-lecia Zaspy, które odbędą się w dniach …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisement