poniedziałek , 29 Listopad 2021
previous arrow
next arrow
Slider

Galerii Zaspa jest otwarta

Galeria Zaspa zaprasza na zakupy. Większość sklepów jest otwarta i działa w standardowych godzinach. Zakupy w galerii są bezpieczne. Na terenie obowiązują zasady reżimu sanitarnego.

Zgodnie z najnowszym rozporządzeniem, w Galerii Zaspa otwarte są sklepy pierwszej potrzeby tzn. sklepy spożywcze oraz lokale posiadające w ofercie kosmetyki, artykuły higieniczne, wyroby medyczne i farmaceutyczne czy prasę. Bez zmian działają również punkty usługowe oraz gastronomiczne, w których jedzenie można zamawiać z dostawą do domu lub z odbiorem osobistym.

W Galerii Zaspa otwarte pozostają:

– INTERMARCHE

– ROSSMANN

– APTEKA DOZ

– ŻABKA

– CUKIERNIA SOWA

– PIEKARNIA CUKIERNIA RASZCZYK

– PIEKARNIA CUKIERNIA SZYDŁOWSKI

– DOMINO’S PIZZA

– CAMELLIA

– INMEDIO

– FOTO BRAVO

– PRALNIA EBS

– BANK PKO BP

– WAL-TOM

– PERFEKT GSM

– KANTOR WYMIANY WALUT

– KWIACIARNIA

– SYNEVO

– SALON FRYZJERSKI „AKCJA CIĘCIE”

– NALIS ART EXPRESS

W Galerii Zaspa otwarty jest również punkt odbioru zamówień dokonanych w sklepie internetowym RTV Euro AGD. Punkt zlokalizowany jest na poziomie 1, przed wejściem do salonu. Zamówienia wydawane są od poniedziałku do soboty w godzinach: 9:00 – 21:00.

Pozostałe sklepy oraz wyspy handlowe są nieczynne.

Galeria Zaspa przypomina, że w dni powszednie w sklepach spożywczych, drogeriach oraz aptece obowiązują godziny dla seniorów. Od 10:00 do 12:00 zakupy w pasażu zrobią wyłącznie osoby powyżej 60 roku życia. Klienci muszą również pamiętać o obowiązujących zasadach. Na terenie sklepów o powierzchni do 100 mkw. może przebywać 1 osoba na 10 mkw. natomiast w lokalach powyżej 100 mkw. 1 osoba na 15 mkw. Klienci zobowiązani są również do zasłaniania nosa i ust oraz częstego używania płynu odkażającego bądź stosowania rękawiczek jednorazowych. Rekomendowane są również płatności bezgotówkowe (kartą płatniczą, telefonem, smartwatchem, BLIKiem).

Wszystkie aktualne informacje m.in. dotyczące funkcjonowania sklepów, dostępne są na w fanpage’u Galerii Zaspa na Facebooku: https://www.facebook.com/galeriazaspa/

Zobacz również

SkillsPoland Gdańsk 2021 – zmagania młodych rzemieślników i branżystów od czwartku w AMBEREXPO

Blisko 100 zawodników, 50 sędziów i 9 konkurencji w dwa dni – w czwartek (25 …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *