wtorek , 7 grudzień 2021
previous arrow
next arrow
Slider

Gładka cera w kilka sekund?

Okazuje się, że jest to możliwe. Marka Soraya wypuściła na rynek nowe podkłady, które swoją nowoczesną formułą wyróżniają się na tle innych. 

STUDIO COVER, STUDIO MATT, MAX SATIN, EXPERT MATT

Cztery podkłady, które miałam przyjemność przetestować różnią się działaniem. Kryją bądź matują, ale łączy je jedno: TRWAŁOŚĆ.  Zarówno przy linii STUDIO jak i przy MAX SATIN i EXPERT MATT nie zaznałam problemu „znikający podkład”. Każdy z kosmetyków spełnił swoje zadanie perfekcyjnie, a ja nie zastanawiałam czy mój makijaż wygląda dobrze czy może jednak go poprawić.

Seria STUDIO sprawdzi się świetnie na co dzień. Kosmetyki są nie tylko dobrym podkładem, ale także rewelacyjną bazą pod makijaż. W zależności od rodzaju skóry możemy dopasować produkt. W przypadku cery normalnej i suchej dobrze sprawdzi się STUDIO COVER. Natomiast STUDIO MATT jest dedykowany skórze przetłuszczającej się. Doskonałe krycie, efekt MATT i świetny wygląd cery utrzymujący się nawet do 12 godzin. Cena podkładów z serii STUDIO to ok. 13 złotych.

 

MAX SATIN oraz EXPERT MATT fantastycznie sprawdzi się w nieco innych warunkach. Sztuczne światło, sesja zdjęciowa, kamera czy po prostu wieczorne wyjście. Oba kosmetyki działają silniej niż zwykły podkład, a dodatkowo pozwalają ukryć WSZYSTKIE niedoskonałości cery takie jak zaczerwienienia czy nawet drobne zmarszczki. Po kilku sekundach od nałożenia skóra staje się gładka i nieskazitelna. Efekt utrzymuje się nawet 15 godzin. Moje spostrzeżenie? Oba podkłady genialnie zdają egzamin podczas… ślubu. Nie straszne im łzy, wylewne życzenia i całonocna zabawa! Koszt to ok. 27 złotych, ale warto zaznaczyć, że kosmetyk jest BARDZO wydajny i z pewnością wystarczy na długi okres czasu.

Zobacz również

BAJKI OPOWIEDZIANE SŁOWEM, OBRAZEM I DŹWIĘKIEM

Nakładem HarperCollins Polska do sprzedaży trafiła nowatorska seria książek – BAJKI DŹWIĘKOWE z klasycznymi, znanymi …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *