poniedziałek , 29 Listopad 2021
previous arrow
next arrow
Slider

Grudzień na zaspa24.pl

Każdego tygodnia odnotowujemy większą ilość unikalnych użytkowników odwiedzających stronę www.zaspa24.pl. Postanowiliśmy przygotować dla naszych Czytelników krótkie podsumowanie grudnia, w którym prezentujemy materiały, które spotkały się z największym zainteresowaniem osób odwiedzających portal.

Screenshot_7„Gorącym” tematem, ale także powodem długich dyskusji na profilu Facebookowym zaspa24.pl była publikacja dotycząca rozliczenia okresu grzewczego na Zaspie. Coroczne rozliczenie dla wielu mieszkańców Zaspy jest ogromnym szokiem, ale także uszczerbkiem w budżecie. Po opublikowani materiału „Ogrzewanie zmorą mieszkańców Zaspy” nadesłano do nas wiele wiadomości mailowych, w których Czytelnicy informowali nas o swoich spostrzeżeniach, ale także o tym, iż nie godzą się z rachunkami, które otrzymali za ubiegły sezon. Tą sprawą wciąż będziemy się zajmować. Artykuł przypominamy tutaj:

https://www.zaspa24.pl/ogrzewanie-zmora-mieszkancow-zaspy/

Screenshot_9Newsem, który cieszył się popularnością, ale także spowodował wymianę poglądów Czytelników na naszym profilu Facebookowym był artykuł dotyczący dużej inwestycji na Zaspie czyli City Parku. Nowe wieżowce budzą w naszych Czytelnikach skrajne emocji. Jednych zachwycają, drugich mniej. Część Czytelników twierdzi, iż City Park jest strzałem w dziesiątkę, a pozostali, że to bezduszne blokowisko. Jedno jest pewne: inwestycja City Park cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, a wszystkie lokale zaoferowane przez Inpro zostały sprzedane.

https://www.zaspa24.pl/wszystkie-mieszkania-w-city-parku-na-zaspie-sprzedane/

Screenshot_5Tematem, który w tym miesiącu odnotował dużą ilość odwiedzin na stronie www.zaspa24.pl okazał się materiał poświęcony nowemu punktowi usługowemu przy al. Jana Pawła II. Przesyłki kurierskie cieszą się coraz większą popularnością, a od kilku tygodni epaka.pl gości na gdańskiej Zaspie. Mieszkańców ten fakt bardzo ucieszył o czym informowali nas w licznych wiadomościach.

https://www.zaspa24.pl/przesylki-kurierskie-w-samym-centrum-zaspy/

Screenshot_6Publikacją, która spotkała się z zainteresowaniem naszych Czytelników był artykuł przedstawiający ofertę Pizzerii Centro przy ul. Hynka 65. Pizzeria Centro zagościła na Zaspie wiosną tego roku. Przykuwa uwagę nowoczesnym, ale zarazem przytulnym wnętrzem. Artykuł „Włoskie smaki przy Hynka 65” był nie tylko prezentacją restauracji, ale także swoistym „testem smaku”, którego wynikami postanowiliśmy podzielić się z Czytelnikami.

https://www.zaspa24.pl/wloskie-smaki-przy-hynka-65-pizzeria-centro-na-zaspie/

 

Zobacz również

Parada Niepodległości 2021 coraz bliżej. Sprawdź co się szykuje na 11 listopada

Parada Niepodległości powraca! Wprawdzie z wieloma covidowymi ograniczeniami, ale jednak się odbędzie. 11 listopada w …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *