previous arrow
next arrow
Slider

Hollywood Stars – bądź jak gwiazda filmowa na czerwonym dywanie

Piękne usta i idealny manicure – to tylko niektóre z naszych kobiecych wizytówek. Marka Bell poszerza swoją ofertę i prezentuje linię Hollywood Stars.

Perfekcyjny makijaż ust o wyrafinowanym kolorze zapewnia doskonała pomadka Classic z serii Hollywood Stars marki Bell. Twój hollywoodzki styl podkreśli idealny manicure, wykonany fenomenalnym lakierem Fashion Colour.

pomadki Pomadka Classic z serii Hollywood Stars wyróżnia wyjątkowo intensywny i bardzo głęboki kolor. Rozprowadza się idealnie dzięki miękkiej, aksamitnej konsystencji kosmetyku i utrzymuje się na ustach przez wiele godzin. Specjalnie dobrane składniki, jak np. witamina F, lanolina czy wyciąg z aloesu stanowią idealną barierę ochronną przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, jednocześnie pełniąc funkcję nawilżającą.
Aksamitne, miękkie i odporne na pierzchnięcia usta.

Pomadka Classic jest dostępna w 5 kolorach. Cena ok. 10 zł

lakieryLakier Fashion Colour z serii Hollywood Stars – trwały o niewiarygodnym połysku daje uczucie pięknych, zadbanych dłoni. Bardzo łatwa i przyjemna aplikacja pozwoli na osiągnięcie fenomenalnego efektu bez smug i nieestetycznych zacieków.
Idealny manicure jak u gwiazdy z amerykańskiej fabryki snów.

Lakier Fashion Colour jest dostępny w 5 kolorach. Cena ok. 7,50 zł

About Kasia

Zobacz również

Jakie są zalety aparatów ortodontycznych?

Proste, zdrowe i zadbane zęby nie tylko gwarantują piękny uśmiech, ale również ułatwiają odpowiednie dbanie …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *