czwartek , 18 sierpień 2022
previous arrow
next arrow
Slider
fot. polki.pl

Karnawałowe szaleństwo

Karnawał to przede wszystkim czas studniówek, balów i zabaw. Co za tym idzie czas szaleństw na parkiecie, ale również i na głowie 🙂

Jak powinna wyglądać fryzura na takie wieczorne wyjście?

Przede wszystkim musi być trwała, co nie znaczy sztuczna. Ważne, aby komponowała się ze strojem oraz pasowała do urody. Powinna dodać nam szyku i seksapilu, ale nie wieku 😉 Włosy tapirowane, raczej w nieładzie i lekko skręcone na końcówkach to standard. W tym sezonie styliści stawiają na loki, fale, upięcia w stylu retro. Hitem są również włosy karbowane.

A co w przypadku gdy włosy są krótkie?

Namawiam na bałagan trochę w rockowo-barokowym stylu lub fale lat 60-tych. Jak najbardziej wskazane są różnego rodzaju ozdoby i oczywiście brokat! Ten ostatni jest tematem dyskusyjnym. Są Panie, które lubią „być błyszczące” i same proszą o świecidełka na włosy. A inne na samo słowo brokat mają ochotę uciekać 🙂 Jednak musimy wiedzieć, że w tym sezonie króluje złoto.

Pamiętajmy, trochę przesady w karnawale nie zaszkodzi. Fryzura powinna być taka, abyśmy czuły się z nią dobrze. Cała magia tkwi w tym, aby przede wszystkim się fantastycznie bawić.

14Szaleństwa i tańców do białego rana 🙂

Ilona Krzyżanowska

SZTUKA CZESANIA IKONA
609 11 33 11
Al.Jana Pawła II 6F/2
Gdańsk, Zaspa

About Kasia

Zobacz również

Czy ashwagandha jest skuteczna w walce ze stresem?

Ashwagandha, a inaczej witania ospała lub żeń-szeń indyjski, pochodzi z subkontynentu indyjskiego gdzie jest wykorzystywana …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.