previous arrow
next arrow
Slider

Kino, które powstaje z myślą o kobietach

helios_kinokobiet-gdn-2014-07-16_5742Od prawie 3 lat projekt, który jest pomysłem Kina Helios jest przeprowadzany także w Gdańsku. Mowa o Kinie Kobiet, podczas którego panie nie tylko oglądają filmy, ale przede wszystkim fantastycznie spędzają czas. 

Kino Kobiet to zawsze ciekawy film specjalnie dobrany do żeńskiej widowni, poprzedzony licznymi atrakcjami organizowanymi tuż przed seansem na holu kina oraz na sali kinowej (w tym specjalny konkurs dla pań, które wybiorą się w kapeluszach). Atrakcje to najczęściej, pokazy mody, porady stylistów, degustacje czy wystąpienia specjalistów z różnych dziedzin takich jak np. dekoratorzy wnętrz, lekarze, fryzjerzy, kosmetolodzy itp.

główneKobiety, które raz uczestniczą w projekcie Kino Kobiet – wracają tu regularnie. Podczas kobiecych wieczorów nawiązują się przyjaźnie.  – Wspólne spędzanie czasu zbliża kobiety do siebie. Bawią się razem, ale przy okazji rozmawiają ze sobą, odrywają się od szarej codzienności – mówi Milena Rabcewicz, specjalista ds. kluczowych klientów.

Kino poprawia nastrój czy zwyczajnie pozwala na chwilę oderwać się od codziennych obowiązków. Jesteście gotowe na Kino Kobiet w Kinie Helios?

About Kasia

Zobacz również

Zadbaj o siebie na wiosnę. Bezpłatna mammografia w Galerii Zaspa

Profilaktyczne badanie piersi jest bezbolesne i może uratować życie. Dlatego warto zapisać się na nie już …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *