wtorek , 7 grudzień 2021
previous arrow
next arrow
Slider

Kocham Nowy Jork!

Na prośbę naszych Czytelniczek intensyfikujemy ilość publikacji o książkach. Będziemy polecać Wam publikacje, obok których nie można przejść obojętnie, recenzować nowości, a także informować o nowinkach na rynku książkowym. Książką, którą rozpoczynamy rok jest „Mój Nowy Jork”, która na rynku ukazała się dzięki Wydawnictwu Burda Książki.

Autorką tej niezwykłej, bogatej publikacji jest Alessandra Mattanza. Włoszka, która od wielu lat mieszka w Nowym Jorku i kocha go miłością szczerą i wielką.
W swojej książce Mattanza zawarła kilkanaście opowieści, a wszystkie one należą do znanych i lubianych na całym świecie osób. W gronie dzielących się swoimi historiami jest m.in. Woody Allen, Taylor Swift, Martin Scorsese, a także ulubienica kobiet Candace Bushnell (autorka m.in. książki „Seks w wielkim mieście” – przyp. red.) .

Odkryłem, że w moim mieście, jak w żadnym innym na świecie, odczuwam nieskończoność chwil i światów, bogactwo kultur.Robert De Niro

Kocham Nowy Jork, jego mieszkańców i jego energię. Nie ma takich nigdzie indziej na świecie. Tym, co kształtuje Nowy Jork, są jego mieszkańcy i ich wielka energia.Spike Lee

To, co zachwyca w książce „Mój Nowy Jork” to niezwykła pasja, z jaką ludzie opowiadają o tym mieście. Tak naprawdę nieważne czy jest się aktorem, architektem, pisarką czy restauratorem. Tych ludzi łączy jedno : WIELKA MIŁOŚĆ DO NOWEGO JORKU.

Każda z tych historii jest pełna energii, emocji i kolorów. Wszystkie razem sprawiają, iż czytając tę książkę czujemy się mieszkankami tego wyjątkowego miasta. Możemy poczuć zapachy, zobaczyć kolory i pozwalamy porwać się nurtowi Nowego Jorku.

„Mój Nowy Jork” polecamy wszystkim miłośnikom podróży, pięknych zdjęć i jeszcze piękniejszych opowieści.

Zobacz również

BAJKI OPOWIEDZIANE SŁOWEM, OBRAZEM I DŹWIĘKIEM

Nakładem HarperCollins Polska do sprzedaży trafiła nowatorska seria książek – BAJKI DŹWIĘKOWE z klasycznymi, znanymi …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *