wtorek , 7 grudzień 2021
previous arrow
next arrow
Slider

Kredens na Zaspie

Czasy się zmieniły i często podążamy za nowymi smakami. Jednak… kto z nas, od czasu do czasu nie lubi gołąbków, schabowego czy pysznych pierogów? Jest takie miejsce, w którym odnajdziecie smaki kuchni polskiej.

1231429_1418341281712318_62322847_nRestauracja Kredens na gdańskiej Zaspie powstała we wrześniu zeszłego roku. Wszechobecna jasność, a zarazem intymność przewidziana dla każdego stolika zachęca, aby zatrzymać się w tym miejscu na dłużej. Pyszne jedzenie, miła atmosfera i to „coś’ sprawia, że klienci chcą tu wracać. W czym tkwi powód sukcesu?

– Dbamy o restaurację w każdym momencie jej funkcjonowania – mówi właściciel, Krzysztof Kaczorowski. – Domowe obiady oraz ciasta, aromatyczna kawa czy lampka dobrego wina są świetnym uzupełnieniem rodzinnego obiadu lub urodzinowej imprezy. Staramy się, aby nasi goście czuli się tutaj po prostu dobrze – dodaje.

1382110_1424018214477958_750485495_n Właściciele cały czas inwestują swoje pieniądze i czas. Ponieważ zbliża się lato wychodzą naprzeciw  oczekiwaniom swoich gości. Grill i świeże ryby czekają na miłośników dobrego jedzenia. – Grill z  przyjaciółmi przy piwie to dobry sposób na spędzenie wolnego czasu, dlatego staramy się zareklamować  naszą propozycję – opowiada Krzysztof Kaczorowski.

Lokalizacja Kredensu to samo centrum gdańskiej Zaspy. Stacja SKM znajdująca się nieopodal restauracji  umożliwia szybkie dotarcie do niej. W ten prosty sposób Kredens staje się restauracją dedykowaną nie  tylko mieszkańcom naszej dzielnicy, ale także całego Gdańska.
Coraz więcej osób decyduje się na organizowanie uroczystości rodzinnych poza domem. Kredens jest miejscem, które spełni oczekiwania klientów, ale także sprawi, że chętnie tutaj wrócą. Młoda, kreatywna kadra daje temu klimatycznemu lokalowi powiew świeżości. W domowej atmosferze zjemy obiad lub napijemy się kawy nie czując na sobie bacznego spojrzenia obsługi.602942_1418338151712631_1687901592_n
– Chcemy, aby nasi klienci wychodzili stąd najedzeni, ale także zrelaksowani. Żyjemy w takich czasach, że chwila wytchnienia każdemu się przyda – mówi właściciel restauracji Kredens.

Warto wspomnieć, że Kredens wspiera twórczość młodych artystów. Od niedawna w restauracji możemy podziwiać wystawy obrazów, które jeśli wpadną nam w oko – w łatwy sposób można zamówić. – Współpraca z Teatrem Plama to nasze nowe przedsięwzięcie – informuje Krzysztof Kaczorowski.

Dlaczego warto wybrać się do Kredensu przy ul. Hynka 73 G? Tutaj poczujemy smaki kuchni polskiej, ale także złapiemy oddech. Rodzinne spotkanie, szybki obiad lub nastrojowa randka – każda z tych opcji wchodzi w grę w restauracji Kredens. Jednak jeśli nie znajdziemy czasu, aby udać się tutaj osobiście wystarczy zadzwonić, a pyszne jedzenie zostanie do nas dostarczone.

Smacznego po polsku !

Zobacz również

@Home – mieszkania na wynajem na gdańskiej Zaspie

@Home to nowa inwestycja dedykowana młodym profesjonalistom, przeznaczona na wynajem długoterminowy. Projekt powstaje w Gdańsku. …

1 komentarz

  1. W lokalu organizowałam swoje urodziny. Właściciel zaproponował dobre i urozmaicone menu. Rosół i de volaille przepyszne! W tle przyjemna muzyka. Klimat jak w domu. Młodsi goście mieli gdzie się bawić 🙂 Cudowna atmosfera. Bardzo dziękuję i pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *