poniedziałek , 6 grudzień 2021
previous arrow
next arrow
Slider

Kremy CC w SUPER-PHARM w Alfa Centrum

IMG_7928Pamiętam jakby to było wczoraj, kiedy na salony (dobrze, poniosło mnie). Od początku. Pamiętam jakby to było wczoraj, kiedy do drogerii wkroczyły kremy BB. Istny szał! Każda z nas chciała je mieć…

…i miała. Kremy BB wbrew swojemu cudownemu działaniu nie są drogie, więc większość z nas gości je na swoich kosmetycznych półkach. Jednak od niedawna BB ma konkurencję. Krem CC (skrót od „color control cream” lub „color correctin cream”).
Jego zadaniem jest korygować i przykrywać wszystkie niedoskonałości skóry.

IMG_7929Bielenda wypuściła na rynek dwa produkty z magicznymi literkami CC : Multifunkcyjny krem korygujący CC 10w1 neutralizujący zaczerwienienia (który cudownie sprawdza się przy cerze naczyniowej lub takiej, która ma skłonności do podrażnienień) oraz Multifunkcyjny krem korygujący CC 10w1 neutralizujący cienie (który świetnie działa jeśli nasza skóra jest zwyczajnie przemęczona).
To, co dla mnie jest ogromnym plusem to fakt, iż kremy Bielendy CC po zmieszaniu z niewielką ilością podkładu dają fantastyczny efekt. Cera jest gładka, aksamitna, a do tego wygląda świeżo przez ponad 12 godzin.

Moim faworytem jest krem numer dwa (ten w brzoskwiniowej tubce). Przepięknie wchłania się w skórę, rozświetla ją (ale nie powoduje świecenia się!), a do tego pielęgnuje. Niczego więcej od mojego kremu na dzień nie potrzebuję. Wszystko dostaję w tej 40 mililitrowej tubce.

Screenshot_4Dla czytelniczek portalu zaspa24.pl w Drogerii SUPER-PHARM w Alfa Centrum czeka zniżka na oba kremy CC Bielendy. Mianowicie od 18.09 do 25 września cena tych produktów to 14,99 (zamiast 22,99)

Zobacz również

BAJKI OPOWIEDZIANE SŁOWEM, OBRAZEM I DŹWIĘKIEM

Nakładem HarperCollins Polska do sprzedaży trafiła nowatorska seria książek – BAJKI DŹWIĘKOWE z klasycznymi, znanymi …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *