czwartek , 5 Sierpień 2021
previous arrow
next arrow
Slider
Fot. Skoda Plichta

Modernizacja salonu Skoda Plichta przy Grunwaldzkiej

pusty-salon-skoda-plichta
Opustoszały salon przy Grunwaldzkiej

Od 20. września salony Skoda Plichta zmieniają się dla swoich Klientów. Salony Plichta jako pierwsze na świecie przechodzą gruntowną modernizację z wersji modul concept do najnowszych standardów marki Škoda zarezerwowanych dla nowo powstających obiektów.

Zgoda na wykonanie modernizacji do nowej architektury została wydana indywidualnie przez Škoda Auto A.S. Remont potrwa do końca października bieżącego roku. Pozwoli to na dalsze podnoszenie standardu świadczonych usług. „Nie spoczywamy na laurach pomimo uzyskanego w tym roku tytułu Najlepszy Salon Škoda w Polsce wg tygodnika Auto Świat” – informuje przedstawiciel firmy.

Tymczasowy salon Skoda
Tymczasowy salon Skoda

Na okres przejściowy uruchomiliśmy salony tymczasowe znajdujące się w ścisłym sąsiedztwie remontowanych obiektów – dodaje.

Wszystkie obiekty są dobrze oznakowane, dodatkowo na wjeździe znajdują się osoby kierujące gości w odpowiednie miejsca. Salony sprzedaży oraz serwis działają w pełnym zakresie, w standardowych godzinach.

Podczas rewitalizacji obiektów Škoda Plichta będzie oferować klientom 100 samochodów w wyjątkowych ofertach, których szczegóły można poznać w salonie. Specjalnie na tą okazję uruchomiona została strona internetowa www.nowejestlepsze.pl gdzie klienci mogą znaleźć niezbędne informacje oraz aktualności z placu budowy. Dodatkowo informujemy na bieżąco na naszym profilu na facebook`u Škoda Plichta.

Źródło: Skoda Plichta

Zobacz również

Przyjdź i bezpłatnie zbadaj swoje znamiona w J.S. Hamilton!

J.S. Hamilton kosmetologia  zaprasza na bezpłatne badanie znamion pod nadzorem Dermatologa, w ramach akcji profilaktycznej …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *