previous arrow
next arrow
Slider
fot. zaspa24.pl

Na Pilotów pobity taksówkarz

Gdańscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o pobicie kierującego taksówką. Najpierw jeden ze sprawców wybił szybę w taksówce, po czym w wyniku awantury 18 i 22-latem pobili pokrzywdzonego. Sprawcom grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Dyżurny komisariatu na Przymorzu otrzymał zgłoszenie, że na ul. Pilotów został pobity taksówkarz. Na miejsce bardzo szybko przyjechali policjanci z referatu interwencyjnego i zatrzymali jednego z uczestników zdarzenia – 18-letniego mieszkańca Gdańska. Pokrzywdzony został przewieziony do szpitala, a zatrzymany 18-latek trafił do policyjnego aresztu.

Sprawą od razu zajęli się kryminalni z komisariatu. Już po kilku godzinach ustalili tożsamość kolejnych dwóch mężczyzn, którzy brali udział w tym zdarzeniu. 18 i 22-latek również zostali przewiezieni do policyjnego aresztu.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynikało, że wszystko zaczęło się od tego, że jeden ze sprawców pobicia zdenerwował się, bo zgubił portfel. Aby wyładować swoje emocje, zaczął rzucać kamieniami, aż jednym wybił szybę w taksówce. Kierujący taksówką wysiadł z auta i podszedł do sprawcy. Między mężczyznami wywiązała się awantura, w wyniku której taksówkarz został pobity przez sprawcę wybicia szyby i jego kolegę.

Zarzuty dotyczące pobicia usłyszał 18 i 22-latek. Trzeci zatrzymany po przesłuchaniu został zwolniony.

Za pobicie grozi kara do 3 lat więzienia.

About Kasia

Zobacz również

Osiedle Pilotów 21 pnie się ku gorze.

W listopadzie ubiegłego roku rozpoczęła się rozbiórka budynku prywatnej przychodni Sanitas, dziś nie ma już …

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *