niedziela , 16 czerwiec 2024
Fot. Metamorphosis

Najdoskonalsza metoda makijażu trwałego

Budzić się codziennie z niemal perfekcyjnym makijażem… pięknymi brwiami, doskonałymi kreskami na powiekach, idealnym konturem i kolorem ust. Czy to możliwe? Z makijażem permanentnym tak. 

fot. Metamorphosis
fot. Metamorphosis

Makijaż trwały dostępny jest od dawna, jednak źle wykonany często bardziej szpeci niż upiększa.
W 1992 roku w Niemczech powstała nowa, udoskonalona metoda implantacji pigmentów Long Time LinerConture Make-up, która od początku istnienia zdobywa najważniejsze nagrody w kategorii makijaż permanentny oraz zabiegi i produkty upiększające. Uznaje się ją obecnie za najbardziej precyzyjną i bezpieczną na świecie.

Makijaż permanentny wykonany tą metodą wygląda bardzo subtelnie i naturalnie. Barwnik wprowadzany jest tylko do trzeciej warstwy naskórka, dzięki czemu ból jest mało odczuwalny, opuchnięcia tuż po zabiegu są niewielkie, a efekt końcowy jest bardzo korzystny.

Makijażem permanentnym można podkreślić kontur oczu poprzez kreskę na górnej i dolnej powiece, można nadać piękny kształt brwiom, a także idealnie obrysować i wypełnić kolorem usta.

fot. Metamorphosis
fot. Metamorphosis

Efekt końcowy jednak w bardzo dużym stopniu zależy od umiejętności osoby  wykonującej go. Najwyższym możliwym do zdobycia stopniem pigmentacji  metodą Long Time Liner jest zdobycie tytułu Elite-Linergist. Jedną z niewielu  osób w Polsce, które posiadają obecnie tak wysoki tytuł jest pani Karolina  Konkiel z Gdańska, która tytuł Elite zdobyła szkoląc się w Monachium. W swoim  gabinecie Metamorphosis oferuje nie tylko profesjonalne zabiegi makijażu  permanentnego, ale również laserowe usuwanie wcześniej źle wykonanego  makijażu, a także tatuażu.

Kontakt:
Metamorphosis – Centrum doskonalenia urody
Ul. Czarny Dwór 14/4
Gdańsk – Przymorze
tel. 514-777-704
www.mcdu.pl

 

 

 

 

 

About Kasia

Zobacz również

Wielka loteria w Rossmannie. Pula nagród – ponad 3 miliony zł

„Witaj w Rossmannie – otwórz apkę, a coś dostaniesz!” – tę piosenkę, zaśpiewaną przez Małgorzatę …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisement