poniedziałek , 8 sierpień 2022
previous arrow
next arrow
Slider

Nocna walka z niedoskonałościami skóry?

Niedoskonałości skóry są problemem wielu z nas. Walczymy z nimi i potrzebujemy do tego naprawdę dobrych i sprawnych narzędzi.

Kosmetyki DERMEDIC są stworzone dla klientów świadomych swojej skóry oraz jej potrzeb. Linia NORMACNE z pewnością zachwyci osoby ze skórą tłustą i skłonną do trądziku.

Trądzik pospolity to schorzenie dotyczące głównie osób młodych z nadczynnością gruczołów łojowych, cechujące się obecnością zaskórników i wykwitów grudkowo-krostkowych umiejscowionych w okolicach łojotokowych (twarz i plecy).

Do powstawania zmian trądzikowych przyczyniają się: nadmierne wytwarzanie łoju,zwiększone rogowacenie ujść mieszków włosowych, prowadzące do zaczopowania ujść gruczołów łojowych oraz rozwój nacieków zapalnych w otoczeniu gruczołów łojowych.

Dermokosmetyki Dermedic z serii Normacne to skuteczne rozwiązanie problemów skóry trądzikowej.

 

Nam do gustu przypadł Regulująco-oczyszczający krem na noc. Zalecany do codziennej (nocnej!) pielęgnacji skóry mieszanej i tłustej, ze skłonnością do zmian trądzikowych. Po kilka dobach stosowania skóra jest zdecydowanie gładsza oraz delikatniejsza.

About Kasia

Zobacz również

Letni cykl bezpłatnych badań w Galerii Zaspa

Galeria Zaspa zaprasza wszystkie mieszkanki Zaspy i okolic, w wieku od 50 do 69 lat, do skorzystania z bezpłatnych badań …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.