previous arrow
next arrow
Slider

Nowa Pracownia Florystyczna na Zaspie!

Na gdańskiej Zaspie powstaje coraz więcej miejsc tworzonych z pasją. Jednym z nich jest HTS Pracownia Florystyczna, która od trzech tygodni gości tuż obok dawnego pasa startowego.

Aleja Jana Pawła II zyskała nowy punkt usługowy, a raczej nową właścicielkę. W pawilonie 6E w lokalu numer 4 powstała HTS Pracownia Florystyczna (na miejscu dawnej kwiaciarni).

Miejsce wyróżnia się rodzinną atmosferą, ale także, co jest priorytetem dla właścicielki, jakością.
HTS wspiera polską gospodarkę i zaopatruje się głównie u krajowych producentów kwiatów. Wybór artykułów sprawia, że nawet najbardziej wybredni klienci znajdą tu to, czego oczekują.
W ofercie dostępne są także kwiaty doniczkowe oraz… sztuczne! Cieszą się one sporym powodzeniem osób odwiedzających nową kwiaciarnię i goszczą w polskich domach.

Pracownia Florystyczna przy al. Jana Pawła II 6E to także miejsce, w którym zamówimy indywidualne bukiety, wieńce oraz wiązanki. Ponadto firma oferuje oprawy ślubów i komunii oraz aranżacje florystyczne wnętrz.
Dostarczenie kwiatów pod wskazany adres również nie jest problemem, pracownia ma bowiem tę opcję w swojej ofercie.

 

HTS to miejsce, do którego chętnie się wraca. Ciepła atmosfera, wysoka jakość towaru oraz przystępne ceny zachęcają do ponownego odwiedzenia Pracowni.

DSC07767Zaletą nie podlegającą dyskusji są godziny otwarcia. HTS Pracownia Florystyczna jest bowiem czynna 7 dni w tygodniu od godziny 9:00 do 19:00

HTS PRACOWNIA FLORYSTYCZNA
Ul. Jana Pawła II 6e lok. 4

Tel. 696 829 736, 604 442 755

About Kasia

Zobacz również

Osiedle Pilotów 21 pnie się ku gorze.

W listopadzie ubiegłego roku rozpoczęła się rozbiórka budynku prywatnej przychodni Sanitas, dziś nie ma już …

1 komentarz

  1. Oo American Stars 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *