środa , 17 kwiecień 2024

Nowy Klub Dziecięcy Esy Floresy dla pociech w wieku 1-3 lata

IMG_114031.07.br. dobiegła końca rekrutacja w państwowych żłobkach. Dla tych z Was, którym nie udało się jeszcze znaleźć miejsca dla swoich pociech mamy dobrą informację!

W pobliżu naszej dzielnicy, przy Al.Wojska Polskiego 1/3 – vis-a-vis klubu Żak, powstał nowy Klub Dziecięcy Esy Floresy. Placówka założona została przez pedagoga i terapeutę Pauliną Majkowską z myślą o dzieciach w wieku od 1 do 3 lat. Założeniem placówki jest nie tylko opieka i zabawa, ale również przygotowanie maluchów do następnego etapu edukacji jakim jest przedszkole.

W naszym Klubie dzieci mają się nie tylko bawić – mówi Paulina Majkowskaale również nauczyć funkcjonowania w grupie i poznawania świata wszystkimi zmysłami.

D61B2749

 

Co ciekawe, z jednego z wpisów na profilu FB Klubu Dziecięcego Esy Floresy, dowiadujemy się, że w placówce zaprojektowano wewnętrzny placyk zabaw składający się ze ścianek sensorycznych i kącika zabaw „Okręt”, dzięki czemu, jak napisał autor wpisu: „Uniezależniliśmy dobrą zabawę od kaprysów pogody”.

Co ważne, całe wyposażenie Esów Floresów, przystosowane jest dla tej grupy wiekowej dzieci.

Klub działa od poniedziałku do piątku, w godzinach 7-17. Rekrutacja na rok 2019/2020 już się rozpoczęła i potrwa do 13 września.
Decyduje kolejność zgłoszeń!
Więcej informacji znajdziecie na profilu FB Esów Floresów:
https://www.facebook.com/Klub-Dzieci%C4%99cy-Esy-Floresy-101754067842559/

About Marcin

Zobacz również

Wielka loteria w Rossmannie. Pula nagród – ponad 3 miliony zł

„Witaj w Rossmannie – otwórz apkę, a coś dostaniesz!” – tę piosenkę, zaśpiewaną przez Małgorzatę …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisement