previous arrow
next arrow
Slider

Oczyszczanie twarzy podstawą pielęgnacji!

Marka DERMEDIC CLINICAL rozszerzyła linię zaawansowanych dermokosmetyków przeciwstarzeniowych REGENIST o dwa produkty do oczyszczania twarzy: płyn micelarny i mleczko do demakijażu, zapewniając tym samym osobom posiadającym skórę wrażliwą, innowacyjną pielęgnację, dostosowaną do indywidualnych potrzeb i preferencji.

Skóra z upływem lat i pojawiających się kolejnych oznak starzenia potrzebuje zaawansowanej wielowymiarowej pielęgnacji. W przypadku skóry dojrzalej, pierwszym krokiem jest prawidłowe oczyszczanie oczu, twarzy, szyi i dekoltu, które nie tylko przygotowuje skórę na przyjęcie preparatów pielęgnacyjnych, ale także dodatkowo ją nawilża, uzupełnia niedobory lipidów i wspomaga regenerację skóry, która wraz z upływem czasu jest coraz wolniejsza. Niedokładny demakijaż lub stosowanie nieodpowiednich kosmetyków, może mieć destrukcyjny wpływ na skórę i zdecydowanie przyspieszyć procesy starzenia.

Produkty do oczyszczania i demakijażu z linii Regenist są zalecane do skóry wrażliwej ze wszystkimi oznakami starzenia, czyli zmarszczkami mimicznymi, statycznymi i grawitacyjnymi.
Płyn micelarny i mleczko Regenist:
• to skuteczny demakijaż dopasowany do indywidualnych preferencji
• to dwa alternatywne sposoby na oczyszczanie: lekka formuła płynu i bogata postać mleczka
• to dokładny demakijaż i pielęgnacja – preparaty dostarczają skórze niezbędnych składników odżywczych, opóźniając proces starzenia
• doskonale oczyszczą skórę dojrzałą oraz dodatkowo ją nawilżą i uzupełnią niedobory lipidów.

Screenshot_11Po dokładnym oczyszczeniu twarzy, Dermedic Clinical rekomenduje nałożenie odpowiedniego preparatu pielęgnacyjnego z linii Regenist, dobranego w zależności od stanu starzenia się skóry.
W linii Regenist dostępnych jest 10 produktów, w tym kremy do pielęgnacji twarzy na dzień i na noc, kremy pod oczy i wokół ust oraz serum. Wszystkie zawierają kompleksy aktywne tzw. ARS – Aktywatory Regeneracji Skóry, dopasowane pod względem składu do wieku biologicznego skóry.

Informację o kremach znajdziecie Państwo TUTAJ.

About Kasia

Zobacz również

Jakie są zalety aparatów ortodontycznych?

Proste, zdrowe i zadbane zęby nie tylko gwarantują piękny uśmiech, ale również ułatwiają odpowiednie dbanie …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *