previous arrow
next arrow
Slider

Odwiedź Galerię Przymorze i odbierz rośliny dekoracyjne prosto na Wielkanoc!

Już w najbliższy piątek i sobotę (8-9 kwietnia), w ramach akcji „Wiosenne aranżacje” w Galerii Przymorze, rozdawane będą dekoracyjne gadżety dla Twojego domu. Wystarczy zrobić zakupy o łącznej wartości min. 100 zł, a otrzyma się w prezencie piękną roślinę doniczkową. Do rozdania aż 200 sztuk.

Galeria Przymorze szykuje dla swoich gości znakomitą akcję na zbliżające się wielkimi krokami Święta Wielkanocne. Te wiosenne spotkania w gronie bliskich często umilają nam dekoracje i zieleń w naszych domowych wnętrzach. Klienci, którzy odwiedzą centrum w dniach 8-9 kwietnia i zrobią zakupy za minimum 100 zł, otrzymają nagrody w postaci roślin doniczkowych. Będą to m.in. żonkile, szafirki i hiacynty. A wszystko opatrzone pięknymi wielkanocnymi zdobieniami. Wystarczy zarejestrować maksymalnie 2 paragony z zakupów w galerii i zgłosić się po odbiór rośliny. Akcja potrwa w godzinach 11.00-19.00. Każdy uczestnik może dokonać wyboru nagrody z puli dostępnej danego dnia w danej godzinie.

Kwiaty pięknie przystroją każdy wielkanocny stół, wnosząc zieleń do naszych domów. Akcja odbędzie się w ramach stworzonej przez nas specjalnej strefy aranżacyjnej, obecnej w dniach 2-9 kwietnia i prezentującej ofertę wyposażenia wnętrz od salonów: Jysk, Pepco, Indeco, Konada i Konsimo. Zapraszamy serdecznie – mówi Agnieszka Wojtaszczyk, dyrektor Galerii Przymorze.

Na prezentach w samej galerii atrakcje jednak się nie kończą. Na oficjalnym profilu centrum na Facebooku przeprowadzony zostanie konkurs na najbardziej pomysłowe zdjęcie prezentujące wykonane aranżacje, z wykorzystaniem produktów zakupionych w galerii.  Do wygrania karty podarunkowe o wartości 100 zł ze sklepu Jysk. Dodatkowo, konkurs prowadzony będzie na antenie Radio Gdańsk, gdzie również czekają na nas bony podarunkowe. Szykują się fantastyczne święta!

About Zaspa24

Zobacz również

Zadbaj o siebie na wiosnę. Bezpłatna mammografia w Galerii Zaspa

Profilaktyczne badanie piersi jest bezbolesne i może uratować życie. Dlatego warto zapisać się na nie już …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *