Zaspa TV Ostatnie spotkanie Rady Dzielnicy Zaspa Młyniec

26 stycznia w XV Liceum Ogólnokształcącym na Zaspie odbyło się ostatnie spotkanie Rady Dzielnicy Zaspa Młyniec.

Było ono swoistym podsumowaniem ostatniej kadencji oraz pożegnaniem z dotychczasowym przewodniczącym Rady Łukaszem Bejmem – Od pewnego czasu mieszkam na innym gdańskim osiedlu i właśnie tam chcę kontynuować swoją samorządową działalność. Zaspianom dziękuję za owocne cztery lata kadencji, wierzę, że przy Państwa wsparciu Młyniec będzie się dalej rozwijał.

Wśród zaproszonych gości był m.in. Prezes Spółdzielni Młyniec, Henryk Gajcy.

Podczas zgromadzenia omówiono dotychczasowe działania Rady Dzielnicy oraz poczynione inwestycje. Radni mówili także o konieczności działania tutejszych mieszkańców. Do kontynuowania dzieła dotychczasowej rady potrzebni są nowi kandydaci, którzy będą w stanie dalej przyczyniać się do rozwoju gdańskiej Zaspy. Przewodniczący Rady Łukasz Bejm zachęca do udziału w marcowych wyborach:

22 marca Mieszkańcy Zaspy Młyńca nie tylko zdecydują kto będzie ich reprezentował na szczeblu Rad Dzielnic przez kolejne 4 lata. Podejmą również decyzję jak wysokie fundusze Rada otrzyma do dyspozycji na kolejne lata kadencji, wystarczy tylko, że tłumnie ruszymy do urn. Pamiętajmy również o warunku koniecznym do powołania drugiej kadencji Rady – pięcioprocentowym progu wyborczym. Warto przecież, aby inicjatywy Rady I kadencji znalazły swoją kontynuację.

About Kasia

Zobacz również

[Zaspa24 TV] Zabudowa dawnego pasa startowego – Gdańsk Zaspa Młyniec – grudzień 2019

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisement