previous arrow
next arrow
Slider

Paczkomat InPost teraz również na Zaspie-Młyńcu

???????????????????????????????Przy Centrum Handlowym Hynka 65, tuż przy wejściu na kładkę nad torowiskiem, ustawiony został na początku tygodnia paczkomat firmy InPost. 

InPost to największy niezależny operator pocztowy działający na skalę ogólnopolską od listopada 2006 roku. Świadczy zarówno tradycyjne, jak też niestandardowe usługi pocztowe na rzecz klientów indywidualnych, biznesowych oraz instytucji z sektora publicznego.???????????????????????????????

Paczkomaty InPost to największa na świecie sieć do samodzielnego nadawania i odbierania paczek przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, bez kolejek i w dogodnej lokalizacji. Paczkomaty InPost gwarantują oszczędność czasu i terminowość oraz obniżają koszty przesyłki. Szczegółowy cennik dostępny jest na stronie internetowej operatora: Cennik usług InPost

Opcję „dostawy do Paczkomatów InPost” oferuje wiele sklepów internetowych, miedzy innymi: Merlin.pl, MediaMarkt, Saturn, Agito, Almi Decor, Gandalf.com.pl, Allegro, Oriflame, TOP Secret, Komputronik, Wetbild, Answer.com oraz jedna z największych, międzynarodowych firm kosmetycznych, prowadzących sprzedaż bezpośrednią.

Paczkomat przy ulicy Hynka, to kolejny tego typu punkt nadawania przesyłek zlokalizowany na Zaspie. Znaleźć można go także na Rozstajach, przy alei Jana Pawła II 25A, tuż obok stacji benzynowej LOTOS. A także, przy centrum handlowym TOPSHOPPING na al.Grunwaldzkiej 211.

Opracowanie na podstawie www.inpost.pl

EDYCJA:

Po uwagach zgłoszonych przez naszych czytelników, dodajemy, że paczkomat znajduje się także przy ul. Dywizjonu 303, pomiędzy sklepem Lewiatan i Pocztą. Przepraszamy za nasze niedopatrzenie.

About Marcin

Zobacz również

Osiedle Pilotów 21 pnie się ku gorze.

W listopadzie ubiegłego roku rozpoczęła się rozbiórka budynku prywatnej przychodni Sanitas, dziś nie ma już …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *