środa , 20 październik 2021
previous arrow
next arrow
Slider

Pewnym krokiem ruszamy w październik. Różowy Październik!

SONY DSCKażda kobieta lubi od czasu do czasu oddać swoje dłonie i stopy w ręce specjalisty. A jeśli do tego dołożymy miłą atmosferę – znajdziemy się w… Siódmym Niebie!

Perfekcyjny pedicure jest nie tylko ładny dla oka, ale także poprawia samopoczucie. Sprawia, że kobieta czuje się piękniejsza, bardziej atrakcyjna, ale przede wszystkim stopy są zdrowsze. Pozbawione zrogowaciałego naskórka są gotowe na zdobycia świata!

Wizyta w salonie Siódme Niebo to jedna z małych kobiecych przyjemności, które poprawiają nastrój na cały dzień. Indywidualne podejście do klientki daje nam poczucie wyjątkowości. W mgnieniu oka nasze stopy stają się gładkie i jedwabiste w dotyku. Paznokcie odzyskują ładny kształt, a całość prezentuje się rewelacyjnie.
Godzinna praca specjalistki to godzina relaksu dla nas. Chyba każda z nas na to zasługuje, prawda?

Zwieńczeniem zabiegu było tradycyjne malowanie paznokci. Delikatny, pastelowy róż to mój wybór, ale Wy możecie zdecydować się na dowolna kolorystykę lub słynny „french”. Jest tez coś dla pań, które nie przepadają za malowaniem paznokci, a jednak lubią kolory. Pedicure (manicure oczywiście też!) hybrydowy.
Zabieg jest odrobinę dłuższy niż tradycyjny, ponieważ kolejno utwardza się 4 warstwy kosmetyków. Plus całej zabawy jest taki, że lakier na naszych paznokciach utrzymuje się nawet 2 tygodnie! To cudowna opcja np. podczas wakacji czy służbowego wyjazdu, kiedy nie mamy czasu myśleć o malowaniu paznokci.

Screenshot_5Zachęcam Was do wizyty w salonie kosmetycznym. Paznokcie paznokciami, ale zróbcie to dla swojego… ducha. Higiena psychiczna jest wskazana, a każda kobieta powinna znaleźć chwilę tylko dla siebie.

 

Zobacz również

Minecraft w książkowym wydaniu

Fenomen gry MINECRAFT nie przestaje zaskakiwać – jej popularność wzrasta nieprzerwanie od 2009 roku, a …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *