previous arrow
next arrow
Slider

Pielęgnacja i farbowanie w jednym? To możliwe!

Piękne, zdrowe, błyszczące włosy to marzenie każdej z nas. Najlepiej jeszcze gdyby były pozbawione siwizny 🙂 Ale czy można farbować włosy jednocześnie pielęgnując je? Okazuje się, że można 🙂

Cramer Color to włoska koloryzacja o pielęgnacyjnej mocy olejku kokosowego. Jak wiemy olej kokosowy ma cudowną moc 🙂 Pozyskiwany jest w procesie tłoczenia na zimno miąższu orzechów palmy kokosowej. Oprócz tego, że jest bogatym źródłem witamin i minerałów, charakteryzuje się wysoką zawartością kwasów tłuszczowych.

Cramer Color to długotrwała koloryzacja perfekcyjnie pokrywającą siwe włosy. Zawiera niską zawartość amoniaku, czyli powoduje mniejsze otwarcie łusek co zapewnia delikatniejsze działanie wobec struktury włosa.
Cramer Color zawiera również mikropigmenty o zwiększonej mocy przenikania. Dzięki połączeniu tradycji z nowoczesnością powstała ta wyjątkowa i niepowtarzalna kuracja upiększajaca, a olejek kokosowy w tej farbie sprawił, że koloryzacja stała się zabiegiem pielęgnacyjnym.

Ten ekskluzywny zabieg daje nam komfort podczas całego czasu działania, gdyż nie ma uczucia pieczenia skóry głowy. A włosy w efekcie końcowym są miękkie, jedwabiste, pełne objętości oraz mają głęboki kolor i to z jakim połyskiem!

Zapraszam do Sztuki Czesania IKONA 🙂

14Ilona Krzyżanowska

SZTUKA CZESANIA IKONA

609 11 33 11
Al.Jana Pawła II 6F/2
Gdańsk, Zaspa

About Kasia

Zobacz również

Jakie są zalety aparatów ortodontycznych?

Proste, zdrowe i zadbane zęby nie tylko gwarantują piękny uśmiech, ale również ułatwiają odpowiednie dbanie …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *